Wpis z mikrobloga

@Mjj48003, @bkce Nie chce mi się słuchać 2h tego bełkotu xD
Wyhaczyliście może jakieś niewygodne pytania od widzów? Czy tak jak podejrzewam, czyli że zebrały się tam same miękiszony? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mjj48003: @sokolov: @m0lihua:

Nie mogę z typa. Wrzucił nagranie w jakości dyktafonu z lat 90/2k i się dziwi, że brzmi to gównianie i ludzie marudzą. xD

Pietrek kup sobie zooma h4 i po prosblemie. Nawet fantomowo możesz z majka nagrywać jakiegoś dynamicznego.

https://www.youtube.com/watch?v=L68kGFOL2rc

W ogóle złoto, czyja wina? Bartosiaka, Pyffla i Góralczyka, bo u nich audio gra. xD

BTW: Czy jest jakiś temat, którego Pietras nie jest w stanie
  • Odpowiedz
@bkce: to nagranie prywatne wrzucone przez jednego z uczestników po uzgodnieniu z nim. Mówił o tym dzisiaj. To juz chyba idzie w wynik 3-cyfrowy gdy z białego robi sie tu czarne na skutek ziemkiewiczowskiego researchu i prywatnych uprzedzen.
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul No i? Nie trzeba być znawcą manipulacji by w 10 sekund skleić parę faktów. Pjotera przerasta technika, więc nie potrafił sam nagrać. Nagrał któryś widz, więc bez przemyślenia i zastanowienia się nad tym wrzucił na swoje media. Skoro wrzucił można, to oceniać, bo to on a nie widz, to opublikował. Za to zamiast poczytać o recorderach i zrobić coś co ma ręce i nogi lepiej po fakcie dorabiać do tego ideologię
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul: Tak mnie teraz naszło. Jednak nie doceniłem Pjotera, on już jest lepszy niż #ator. W momencie wprowadzenia doktryny kanału, w której nowszy film unieważnia wcześniejszy, on zawsze będzie miał rację. W swoim mniemaniu ofkz.

Taki #ator ma problem, bo kiedyś musi się zacząć. xD

Pjoter z kolei na pewniaczka. Myk, myk, myk, mam rację. Wcześniejsze 50 filmów na dany temat już się nie liczy, przecież nagrałem o tym jakiś
  • Odpowiedz
@bkce: Innymi słowy, pomimo tego, że jak sam powiedział- nie planowal nic nagrywać, i gdy dowiedział się, ze nagrał go jeden z uczestników, po prostu wykorzystał i wrzucił czyjeś nagrania - musial rownież skłamać, bo to Pjoter?

Pjoter z kolei na pewniaczka. Myk, myk, myk, mam rację. Wcześniejsze 50 filmów na dany temat już się nie liczy, przecież nagrałem o tym jakiś materiał wczoraj. Geniusz zła. W naszej firmie, to wzbudza
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul: 1. Wrzucanie czegoś takiego to wstyd jak hooy i splunięcie w twarz wszystkim wpłacającym łącznie 4 koła miesięcznie na Patronite.
2. Ból dupy do własnych fanów w 30 minutowym filmie, bo jak zawsze ktoś śmiał śmieć skrytykować Największego Polskiego Historyka DOKTORA. Jest żenadą najwyższych lotów - obrażony synek, bo mama nie pochwaliła wystarczająco jego rysunku buu :/
3. Jak wspomniał @bkce - doktora przerasta technologia. Ma dopiero 40 lat, jest
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul: I to czy on to nagrywał, czy ktoś inny nie ma znaczenia. Należy sprawdzać co się wrzuca i dbać o przynajmniej minimum standardu kanału, na którym się zarabia i czerpie korzyści.
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul Nie musiał, ale to zrobił. Mógł powiedzieć: "Sorry nie ogarniam technikaliów, ktoś nagrał. Poprosiliście, to wrzucam. Z góry przepraszam za jakość nagrań. Uprzedzam, jest paskudna.". Podobnie, a inaczej. To że Pietras coś mówi, to mówi, ale to nie znaczy, że tak jest faktycznie. Proste. Pamiętam jak dzień, dwa po inbie z Jaro wrzucił film, gdzie krytykował YT dbających o jakość nagrań. Już jakiś czas, zamiast jak każdy normalny ogarnięty ziom, podnieść
  • Odpowiedz
@bkce: No ale to są 2 osobne kwestie;
1. Twierdzi że nie pomyślał by cokolwiek ogarnąć - więc użył audio osoby z publiki, o którym początkowo nawet nie wiedział - zaniedbanie.
2. Nie potrafi ogarnąć technikaliów więc wrzuca gunwo jakość
Zresztą w innym poście niejaki Jebwleb napisał, że: "...wygląda na to że youtuber zabronił nagrywania spotkania ze swoimi fanami. Przyznam że to nietuzinkowe podejście chyba zazwyczaj jest wręcz odwrotnie czy nie?"
MaksymilianBul - @bkce: No ale to są 2 osobne kwestie; 
1. Twierdzi że nie pomyślał ...

źródło: comment_1669236340iWTHbpxYGKADH4HE8fl5Hx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul, nie są. Cały czas twierdzę, że kłamie. To jest prosty ciąg przyczynowo skutkowy. Nie ogarniam, więc udaję, że nie chce nagrywać, a gdy ktoś nagra i tak wrzucę. Liczę, że będzie dobrej jakości. Jak nie będzie, to zagadam problem. Pjotras robi to nieprzerwanie od lat. Przykład? Habilitacja, masz uchwałę wydziału, gdzie czarno na białym masz napisane, pod nazwiskiem, od ekspertów, czemu jej nie dostał. Pjoter nagrywa film, gdzie wymyśla problemy
  • Odpowiedz
Może. Póki nie ma na to dowodów to teoria spiskowa, wynikła z osobistego beefu. Po prostu jego wady szuka się tu pod mikroskopem, a każdą krytykę nagradza z automatu, bez dokładnego sprawdzania faktów.

Przykład pierwszy z brzegu:
1. Napierała mówi w jednym ze swoich materiałów, że Westerplatte załatwili nam Brytyjczycy, a Francuzi chcieli dać nam Gdańsk, ale Anglia wymyśliła podział na "Wolne Miasto" - i że jeśli jest coś za co można
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul: Szefie, ale to z autorem wpisu wyjaśniaj. Tu jest podstawowy błąd myślenia Pietrasa, który jak widzę powielają jego fani. My jesteśmy różni. Nie ma wspólnej agendy wrogów Pietrasa. Nie ma planu. Pietras #!$%@?ł sporo osób i każdą razi co innego, a czasem się zgadzają w niektórych punktach. Tylko tyle, a widzę, że w swoich filmach i mnie z ksywy pomawia o rzeczy, których nie robiłem. Czyżby był do mnie uprzedzony?
  • Odpowiedz
@MaksymilianBul: wyciągnąłem taki wniosek ponieważ zazwyczaj spotkania z fanami z YouTube są nagrywane aby je później pokazać na... YouTube. Cały dziwny tok rozumowania Pan Doktor sam wyjaśnił w swoim filmie. Przypominam że byłem pierwsza osobą na wykopie która powiedziała jak skończy się Jego działaność w mediach społecznościowych. Ja przewidziałem pierwszy akt który nazywam "epizodem sk**wysynowym". Przypominam że Pan Doktor miał potecjal, miał znajomości i wszytko stracił. Teraz Pan Doktor skuszony forsa
  • Odpowiedz
@bkce Wiem że nie ma. Nigdy nie sugerowałem inaczej. Puenta jest taka, że niezależnie kto tu coś negatywnego przekręci lub nadinterpretuje, z automatu otrzymuje bezkrytyczne poparcie od stałych hejterów (czyli wieczny efekt potwierdzenia).

Mnie, zgodnie z wykształceniem #!$%@? i trigeruje jak nieumiejętnie próbuje manipulować swoich fanów.


On jest narcyzmem. Przyznał to sam w jednym z jego materiałów z zeszłego roku. A to dwie osobne sprawy.

Wiesz ja np. pamiętam kiedy Napierała chwalił
MaksymilianBul - @bkce Wiem że nie ma. Nigdy nie sugerowałem inaczej. Puenta jest tak...
  • Odpowiedz