Wpis z mikrobloga

Lubicie taki delikatny zarys mięśni u kobiet?

Czemu tak mało kobiet tak wygląda?

Jailyne Ojeda

#niedlakryptogejow #mikrokoksy #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #p0lka #tinder #badoo #spektakularnedupsko #bigasslatinagoddes
Hompert - Lubicie taki delikatny zarys mięśni u kobiet?

Czemu tak mało kobiet tak ...

źródło: comment_1668939910sGRS2ZJ8Eh9vq1BB8B7ILW.jpg

Pobierz

Lubicie?

  • Tak 30.3% (86)
  • Najbardziej na świecie. 14.8% (42)
  • Jeszcze jak. 18.3% (52)
  • Obojętnie, ważniejszy charakter. 10.2% (29)
  • Przez ciebie chce mi się płakać 3.5% (10)
  • bo dotarło, że nigdy takiej nie spotkam. 2.8% (8)
  • Nie (dodaję pierwszy tag na czarną) 20.1% (57)

Oddanych głosów: 284

  • 12
  • Odpowiedz
Czemu tak mało kobiet tak wygląda?


Co ciekawe naprawdę nie trzeba dużo, żeby mieć taką sylwetkę. Wystarczy tylko pobawić się z młodszym rodzeństwem czy kuzynostwem 2 razy po 40 minut w miesiącu, a estrogen zrobi robotę za nich. Ale większość z obecnych kobiet nie potrafi zrobić nawet tego.
Hompert - > Czemu tak mało kobiet tak wygląda?

Co ciekawe naprawdę nie trzeba dużo...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hompert: @bartt345: na moje (i patrząc że w Ameryce Łacińskiej to popularna operacja) to raczej BBL czyli transfer tłuszczu z brzucha do pośladków. Często daje bajeczne rezultaty, ale jest to dość ryzykowna operacja, do tego może po prostu wyjść kiepsko (np. zrobi się cellulit albo po jakimś czasie trochę tłuszczu i tak znowu się osadzi tam skąd go wzięto)
https://www.realself.com/news/brazilian-butt-lift-surgery-less-dangerous jedna śmierć na kilkanaście tys. to wciąż dużo
  • Odpowiedz
@Hompert:
Zawsze twierdziłem, że umięśnione kobiety są passe.
Dopóki nie związałem się z taką, która dużo ćwiczy, choć szczupła raczej nie była. Nieprzesadnie wysportowana kobieta to magia po prostu, niekoniecznie wizualnie(choć na zdjęciach mogą wyglądać zbyt męsko, ale na żywo zazwyczaj nie są tak ubite), ale w dotyku, obsłudze są super i teraz tylko takich chcę :P
  • Odpowiedz