Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: jak resident 2 się podobał, to warto zagrać w 3 - bardzo krótki, ale przyjemnie się powtarza, na wyższym poziomie, gdy pozostaje ekwipunek z poprzedniej rozgrywki.

Evil within jest fajne, szczególnie druga część. Fabularnie trochę zakręcone, może przez to zniechęcić, ale chodzi tanio, że warto zaryzykować
@Fritzowski: Alien Isolation ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na xklocu dalej nie skończyłem, bo nie ogarniam uciekania przed obcym i robienia wszystkiego naraz na padzie podczas stresu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Będę miał drugie podejście na decku z k+m na monitorku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fritzowski: ponoć the Forest jest fajny (nie grałem) i co prawda nie horror ale The long dark, bardzo fajny survival. Grałem na decku i przeszedłem całą fabułę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desolator: @dupelec: polećcie coś więcej. Przeszedłem residenta 2,3,5,6,7. Outlast 1. Evil within obydwie części. Dead space grałem kiedyś, nie mam chęci wracać do tej gry. Proszę o polecenie bo dużo czasu a mało gier do ogrania
Resident evil 4 byl dużo lepszy, niż 5 i 6, warto nadrobić.

Nawiązując do outlasta, uważam, że penumbra i soma były ciekawszymi chodzonymi horrorami, bardziej klimatycznymi, mniej jump scarow.

Jeśli chodzi o horrory bardziej nastawione na akcje, to warto pyknąć w bioshock 1 i Half life 2, fabułe można praktycznie pominąć, ale jeśli się wgryźć, to mają dobre creepy motywy.

I dla fana residenta polecam darkwood, ma w sobie podobną dynamikę i
@Fritzowski: Obowiązkowo musisz nadrobić Residenta 4, bo przez większość graczy to najlepsza odsłona tej serii (ewentualnie możesz poczekać na remake'a, który ma wyjść w przyszłym roku). Resident 8 również jest bardzo dobry, jeśli nie przeszkadza Ci widok FPP jak w 7.