Wpis z mikrobloga

Nie jestem ruska onuco nie chce straszyć i pluje na ten naród złodziei i morderców, ale coraz bardziej mam przeczucie, że wojna do nas dotrze. Ta rakieta, wielka pomoc Ukraińcom i teraz te nie wpuszczenie ławrowa do Warszawy. Na wschodzie już powstają nowe jednostki wojskowe, nasi już coś wiedzą. Jak myślę, że ruska łajza może mi się wp.erdolić na posesję to aż się we mnie gotuje. Nigdy nie było to tak realne w moim życiu, jak teraz. Nie ma chyba gorszej śmierci od śmierci, bo jakiś śmieć na Kremlu miał wizje na odbudowę imperium.
#wojna
Pobierz JacekMarcinkowski45lat - Nie jestem ruska onuco nie chce straszyć i pluje na ten naró...
źródło: comment_1668925877SywLfc9uMaDrQ2kLW0h5Li.jpg
  • 27
W tym momencie to nie daliby rady połączonym siłom Litwy, Łotwy i Estonii


@RaghNaarRoog: nie żartuj. Ludność tych państw to w sumie ok. 5,5 milionów ludzi, z czego pewnie ok. 0,5 - 1 miliona to Rosjanie, którzy tam zostali po rozpadzie ZSRR i ich lojalność wobec władz jest taka sobie. Dużą część sprzętu wojskowego te państwa przekazały Ukrainie. Gdyby Rosja zaatakowała, to są ciemnej d...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JacekMarcinkowski45lat: na wschodniej granicy jest tyle radarów, satelity też monitorują teren, że osoby odpowiedzialne za monitorowanie wiedziały, skąd te rakiety zostały wystrzelone. Nie podjęto żadnych pochopnych działań odwetowych, bo wiedzieli co i jak, lecz przez wiele osób musiała się przedostać wiadomość oficjalna, zanim dotarła do nas. Żaden system OPL nie bronił danego kawałka pola, a przez bardzo krótki czas lotu nie dało się ich zestrzelić. Jakby kacapy nas zaatakowały to raczej
miałem dea sny jak na razie, jedrn przed wojną i byłem na polskiej paradzie zwycięstwa w warszawie defilada pojazdy wojskowe i wszyscy zadowoleni a drugi w trakcie wojny w którym jechałem rowerem po mieście swoim i jechałem obok cmentarza i widziałem masę nowych grobów z białymi krzyżami więc sądzę że nato się odpali