Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego nie mamy wpływu na to, że się urodzimy? Po co żyć tak gównianym życiem, jedząc proszki które tylko zagłuszają myśli ale nic nie pomagają i chodzić do trzeciego terapeuty w ciągu dwóch lat, próbować pracować nad sobą a i tak cierpieć? Gdyby tylko istniała możliwość że robisz "puff" i znikasz, rodzina, nieliczni znajomi - wszyscy zapominają że kiedykolwiek istniałeś... #depresja #samobojstwo #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63794198079dfc321f978098
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieje maszyna "puff" ale w polsce to nielegalne


@MrPawlo112: Są inne maszyny, które znikają człowieka w ekspresowym tempie. Taki chłopak z Łodzi nawet to nagrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OstryOgrodnik: do "RóżowaKaryna": nie jestem tak bardzo przekonany do tej łatwo dostępnej eutanazji. Ze swojego przypadku mogę napisać, że byłem kilka razy w takim stanie, że właśnie myślałem jedynie o tym żeby zakończyć swoje istnienie. Nie będę się rozpisywał nad szczegółami, ale nawet uczyłem się już robić supły wisielcze, czy szukałem informacji z olu metrów muszę spać żeby było git, albo czytanie o exit bagu. Gdyby była łatwo dostępna eutanazja to
  • Odpowiedz
ZuchwałaKochanka: Tu RóżowaKaryna skoro byłeś na takim etapie to na jakim jesteś teraz? Raczej wątpliwe byś odnalazł szczęście albo sens życia. Klinik eutanazyjnych nie ma w Polsce bo potrzebują mułów do ciągnięcia tego wozu. To nie jest kwestia żadnej pomocy.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
EleganckiEkolog: ZuchwałaKochanka: ja ogólnie przegrałem życie przez starych. Na jakim etapie jestem? Takim, że po prostu egzystuję, trochę lat "zmarnowałem" na znalezienie sposobu radzenia sobie ze sobą, ze swoją przeszłością. Jestem zniszczony i pewnie będę wiódł życie samotnika. Co mnie pcha w tę grę zwaną życiem? Stawianie sobie celów, obserwowanie świata.
Nie wiem co ze mną będzie,
Utrudnienie samobójstwa jest kwestią pomocy. Widocznie nie miałeś/aś problemów z chwiejnością nastroju. Ja jestem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
o roboty, do lekarza, łazić, łazić, łazić.
zacisnąć zęby i zwieracz i żyć. Taki masz w życiu klimat i tle. Naucz się z tym żyć. Postaraj się coś osiągnąć, coś co dla ciebie będzie miało znaczenie i wartość.
2564 - @AnonimoweMirkoWyznania:
o roboty, do lekarza, łazić, łazić, łazić. 
zacisną...
  • Odpowiedz
Po co żyć tak gównianym życiem, jedząc proszki które tylko zagłuszają myśli


@AnonimoweMirkoWyznania: żeby się próbować wyleczyć. Nie muszą być proszki, mogą być elektrowstrząsy i mówię poważnie, to podobno ma bardzo dobre rezultaty. Znam poniekąd stan depresji i wiem że człowiek się w nim czołga, ale spróbuj skontaktować się może z tym mirkiem od terapianowoczesna, jeśli jest źle u Ciebie tak że nie masz w sumie nic do stracenia. Jak tylko chciałeś się wygadać, no to nie poddawaj się co nie.

Prawdą jest, że powinna istnieć dobrowolna eutanazja. I nie taka, że musisz błagać lekarza albo po jakiś durnych badaniach tylko idziesz jak do sklepu i
  • Odpowiedz