Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wykopki i dzidki o ile jacyś tutaj są!
No więc ten wpis będzie wylaniem mojego samopoczucia w ostatnim czasie.
Mam 19 lat nigdy nie miałem dziewczyny nie całowałem się przytulanie można liczyć na palcach. Chodzę na imprezy i staram się łapać kontakt i robić dobre wrażenie i być uprzejmym, ale nasuwają mi się dwie aluzje jakie dostrzegłem po tym wszystkim że:
-albo to ja jestem #!$%@? człowiekiem i nikogo nie obchodzi kontakt ze mną dłuższy niż kilka zdań
-inni nie chcą się otworzyć z niewiadomego mi powodu.
Zakładałem tindera i badoo ale nie będę nawet o tym śmietniku pisał.
Na codzień czuję się mega zdołowany i samotny, brak mi bliskości i kogoś komu mógłbym powiedzieć kilka czułych słów i z wzajemnością nie zależy mi nawet na stosunku po prostu na obecności i bliskości, czy to tak wiele??
W tym smutnym jak #!$%@? świecie chyba jednak tak. Gdy widzę na ulicy czy gdziekolwiek parę to tylko błagam bym nie jebnął na ziem i się nie popłakał z żalu jakim frajerem jestem. Najbardziej chyba żałuję czasu szkoły średniej gdzie inni mieli dziewczyny a ja nie, fakt mieli je krótko i było to takie szczeniackie uczycie ale mam ogromny żal że tego nie doświadczyłem.
Codziennie mam ochotę rzucić się na łóżko i wypłakać się lub leżeć, moim ulubionym momentem dnia jest sen bo zapominam o problemach i swojej egzystencji.
Mam przyjaciela ale boję się mówić o takim "defekcie" nie chcę go obciążać moimi frustracjami.
Często sprawdzam #przegryw i widzę odpowiedzi typu "czekaj tylko a znajdziesz swoją miłość" no #!$%@? to tak jakbyś solił herbatę i zastanawiał się dlaczego nie jest słodka. Potem szukał rozwiązania w internecie, otrzymywał rady w stylu: „spokojnie, kiedyś posolisz i będzie słodka” – i dalej solił.
Ciężko też idzie ze znajdywaniem tematu do gadania fakt potrafię uciągnąć w miarę ciekawą rozmowę i zainteresować drugą stronę ale to nic długoterminowego.
Czuję się okropnie jak ktoś ma cokolwiek do powiedzenia to odsyłam do komentarzy.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63793683079dfc321f977ea9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
MikroblogowaRopucha: @Pio_Coll napisał prawdę. W życiu miłe osoby to mogą jedynie zostać tamponem emocjonalnym. Jeszcze jak ma ktoś wygląd "ofiary" to over. Baby lecą na dynamicznych ludzi, pewnych siebie, nawet jak pie$dolą głupoty, ale są pewni w tym co mówią to i tak punktują u nich.
Nawet nie słuchaj nigdy rad bab odnośnie związków, bo one nigdy nie powiedzą prawdy żeby nie zostać uznaną za prymitywną, bo jarają ją prymitywne instynkty.
TerminowaSurykatka: Chłopie, masz dopiero 19 lat. Ja w tym wieku poznałem swoją pierwszą dziewczynę, a wcześniej byłem taki jak Ty. Od tego czasu bez związku byłem maksymalnie pół roku, a minęło lat kilkanaście.
Tak więc widzisz, że wszystko się może zdarzyć. Skoro mi się udało to czemu nie Tobie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri