Wpis z mikrobloga

@Sibu: Nie rozumiem tego przelicznika, 18k na uop to koszt pracodawcy 21 686,40 + urlopy, czyli jakieś 25k na b2b, a ty proponujesz 19200zł(przy 160h).
Jak dla mnie 18k uop to 155zł/h. Głupotą byłoby brać b2b 120zł/h, gdzie nie masz chorobowego i jeszcze mogą cię obciążyć finansowo.
  • Odpowiedz
@Malkof:

No, nie no 17-18k na UoP to mialem na mysli brutto. Raczej nikt nie placi wiecej na UoP niz B2B bo to troche mija sie z celem calej operacji zwanej JDG w IT.
  • Odpowiedz
@Malkof:

No ale nie musi placic Tobie za urlopy. dni wolne, sam oplacasz benefity, latwiej sie Ciebie pozbyc itd. J/w, cale clue w tym zeby placic wiecej ale nie bujac sie z tym wszystkim co niesie za soba bycie pracodawca. Tak czy owak, widelki ktore podalem to standard na mida, a co Tobie pasuje, jakie firma ma preferencje albo jakis jest finalny koszt Twojej obenosci w firmie to i tak
  • Odpowiedz
@Sibu: Praca za 120zł/h na b2b, gdy na stole jest 17-18k uop to robienie loda pracodawcy. Nie wiem jak pokrętną matematykę trzeba stosować, żeby to się opłaciło pracownikowi.
Podtrzymuję, odpowiednikiem 18k brutto na uop jest 150-160zł/h na fakturze + vat.
  • Odpowiedz
@Moroder: Nie jestem w stanie podać dokładnej kwoty, ponieważ zarobki programisty C++ OpenGL mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak miejsce zamieszkania, doświadczenie, umiejętności i osiągnięcia, a także branża i firma, w której pracujesz. Warto jednak pamiętać, że twoje zarobki powinny odzwierciedlać twoje kwalifikacje i umiejętności, a także rynek pracy w danej branży. Jeśli zależy ci na tym, żeby nie psuć rynku, powinieneś zadbać o to, aby
  • Odpowiedz
@Rexikon: Jeśli chodzi o zarobki programisty C++ OpenGL, to mogą one wahać się w zależności od wielu czynników, takich jak doświadczenie, umiejętności, osiągnięcia i branża, w której pracujesz. Według danych z 2020 roku, przeciętne miesięczne wynagrodzenie programisty C++ OpenGL w Polsce wynosiło około 7 000 - 10 000 złotych brutto, ale oczywiście mogą być duże różnice w zależności od poszczególnych przypadków. Aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat zarobków w tej
  • Odpowiedz