Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: najlepsze było jak w tym PR-owym wpisie z przeprosinami obiecywał, że "KAŻDĄ KSIĄŻKĘ NA PRAWDĘ MIAŁ W RĘCE" xDDDDDDDDDDD Ego Wałęsy przebite przez małego specjalisty od telegrama. Bożek miał książkę w ręce, a ktoś śmie śmieć oburzać się na gówniany szlaczek zamiast obiecanego przez w0lskiego AUTOGRAFU.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: ja tylko przypominam że każdy kto zamówił książkę ze szlaczkiem wziął udział w konkret inbie, oraz miał prawo do zwrotu wciągu 14 dni od otrzymania swojego egzemplarza.
a zachowanie JW średnie.
ale nikt kto posiedział trochę na forum budowlanym nie jest zaskoczony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja tylko przypominam że każdy kto zamówił książkę ze szlaczkiem wziął udział w konkret inbie, oraz miał prawo do zwrotu wciągu 14 dni od otrzymania swojego egzemplarza.


@guest: Oczywiście, że natychmiast zwróciłem.
  • Odpowiedz
@dzangyl: klasyka, wszystko dobrze jak są fajnie śmieszne obrazki, jak ktoś robi coś konkretnego a nie daj bóg jeszcze za pieniądze to pieski automatycznie robią hau, hau - taki odruch

Za jakiś czas na 100% będzie jakaś sraczka z tym drugim ziomkiem od okejek, taki tu klimat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: od początku nie byłem jej fanem, a docierał do mnie informacje, tu na wykopie, o tym ile on tam zarabia miesięcznie razem z jeszcze jednym na filmach na YT (bo niby się chwalili). Jeśli się nie byle to było nawet 30k.
  • Odpowiedz