Wpis z mikrobloga

@ater: Zawsze czytałem i słyszałem, że Lubański był zajebistym piłkarzem i miał grać w Realu Madryt. Problem tylko w tym, że nie znajduje się w żadnych rankingach na najlepszego polskiego piłkarza. Słyszy się tylko o Deynie i Bońku. Ktoś przybliży co z Włodzimierzem Lubańskim?
@ater: Kuba za wysoko, Robercik (którego bardzo ale to bardzo lubię i szanuję) trochę jednak kontrowersyjnie wysoko - jak by nie patrzeć, w całej karierze nie wygrał z reprezentacją nic, zupełnie nic.
Kuba za wysoko, Robercik (którego bardzo ale to bardzo lubię i szanuję) trochę jednak kontrowersyjnie wysoko - jak by nie patrzeć, w całej karierze nie wygrał z reprezentacją nic, zupełnie nic.


@surlin: no i co z tą reprezentacją? Popatrz sobie na dokonania indywidualne.
@surlin: no i co z tą reprezentacją? Popatrz sobie na dokonania indywidualne.


@klcn123: Piłka nożna to gra zespołowa. Wybitny zawodnik, geniusz, jest w stanie tak drużynie pomóc, że wznosi się na wyżyny. Tutaj ma być lista legend wszechczasów polskiej piłki, a nie najlepszych zawodników dzisiejszych czasów.
Lewandowski jest bez wątpienia dzisiaj najlepszym polskim piłkarzem i jedną z najlepszych (a jak twierdzą niektórzy - w ty ja - najlepszą) dziewiątek dziś
surlin - > @surlin: no i co z tą reprezentacją? Popatrz sobie na dokonania indywidual...

źródło: comment_1668884675Y228wpIvrsZ469aYIe3njV.jpg

Pobierz