Wpis z mikrobloga

  • 3
@sheslostcontrolagain Musisz wyjeździć 25 godzin, dziennie możesz jechać maks 2. Do tego 2-3 tygodnie lub więcej w zależności od lokalizacji czekania na egzamin. Jeśli chcesz pracować jako kierowca musisz mieć kwalifikacje wstępna która trwa miesiąc.
  • Odpowiedz
Jak weźmiesz kurs łaczony C i CE to na C masz 20h jazdy i CE 25h plus wykłady ale to można ominąć i iść od razu do mordu, podczas jazdy zapisujesz się na kwalifikację i jeżeli bedziesz mieć np rano jazdy potem kurs to spokojnie w 3msc jest osiągalne jak zdasz za 1
  • Odpowiedz
@sheslostcontrolagain: na kwalifikacji masz 160h wykładów jak robisz CE a jak C1E1 to dwa razy tyle do tego masz jazdy doszkalające w stylu jakaś dłuższa trasa gdzieś, ale możesz to też zostawić jako jazdy przed egzaminem, poza tym godzina symulatora albo 2h płyta poślizgowa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@, dziennie możesz jechać maks 2.

@Slepak: bzdura, sam robiłem po 3h, a jak zacząłem CE to zrobiłem 7 w pierwszym dniu, bo się instruktorowi wysypał kolejny kursant xD
@sheslostcontrolagain: zależy od wielkości miasta i jak się dogadasz z OSK. W dużym mieście terminy egzaminów są na miesiąc do przodu a legalnie nie mogą Cię dopuścić dopóki nie ukończysz kursu. Pół roku jest optymalne, napawa się człowiek wolnością
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasia123456789 Legalnie można było tyle jeździć? Co do miasta to zawsze można przejechać się do jakiegoś #!$%@? gdzie czeka się kilka dni i jeździ po samych głównych drogach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slepak: #!$%@? plac przez 5 z 7h xD ale sam tego chciałem, instruktor do mnie, że już chodź na miasto, bo mi się nudzi a ja na to ni #!$%@?, wyjdzie tyłem na raz parę razy, to wtedy pomyślimy xD

Biorąc pod uwagę że na egzaminie nadal są leśne dziadki co chcą szybko #!$%@? i przez resztę czasu pić kawę w kantorku a nie wypuścić nowego szofera, wg mnie lepiej
  • Odpowiedz