Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski nie ma sensu, bo f30 w benzynie to albo 335i albo 320i/330i po 2015 roku - nie stać Cię.
Inne z silnikiem N20 często miewają problemy i nie są polecane.
Z USA warto ściągnąć F10 528i z silnikiem N52B30, to dobre auto, a ten silnik jest całkiem ok w utrzymaniu.
@sorek: kurcze e39 ( ͡° ͜ʖ ͡°) no marzyłem o niej za gówniaka ale płacenie 40k za dwudziestoletnie auto jest chyba niezbyt mądre. Takie 530i polift za 20k mógłbym przygarnąć, ale wtedy myśle że e60 są po 30 i zaczyna sie karuzela #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sha128: no to w takim razie jakie silniki w e60 byś polecał, i jaki budżet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jozef-dzierzynski: jak chcesz mieć f30 jakoś normalnie wyposażone(duża navi, mpakiet, sporty, hk) to szukasz lci z b48 ale obstawiam że w okolicach 80-120k musisz mieć. Możesz również popatrzeć na grupę F30 Polska bo często ktoś coś sprzedaje, nawet Amerykańce po lekkich kolizjach juz naprawione i sprawne
kurcze e39 ( ͡° ͜ʖ ͡°) no marzyłem o niej za gówniaka ale płacenie 40k za dwudziestoletnie auto jest chyba niezbyt mądre. Takie 530i polift za 20k mógłbym przygarnąć, ale wtedy myśle że e60 są po 30 i zaczyna sie karuzela #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jozef-dzierzynski: niby tak, z drugiej strony takie auto w nadchodzących czasach będzie dużo fajniejsze, naprawy są mega
i jaki budżet twoim zdaniem byłby odpowiedni na f30?


@jozef-dzierzynski: tego Ci nie powiem bo moja wiedza się kończy na e60/90, dlatego mówię że to za mały budżet bo jak ma starczyć na jeszcze nowsze auto

no to w takim razie jakie silniki w e60 byś polecał


@jozef-dzierzynski: każdy silnik jest okej, jedynie co pewnie są jakieś konkretne które mają wady fabryczne i w te bym się nie pchał a