Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że bardziej niż Katarczyków to j3bać trzeba pismaków, którzy obudzili się miesiąc temu i poczuli zapach kliknięć. Protestować i nagłaśniać z taką mocą, to trzeba było zaraz po przyznaniu pastuchom praw do organizacji. Gardzę z całego serca.

Jak można było tego uniknąć, to siedzieli cicho, jak zginęli robotnicy, a kobiety są segregowane, to nagle wielkie chlip, chlip. Beatrice chciała obejrzeć mecz. A nie może. Dajcie smutną muzykę. Trzymaj sie.

Teraz, to kazdy redaktorzyna powinien być wysłany do rozbierania tych stadionów.
#bekazpodludzi #mecz #pilkanozna
stanleymorison - Ja tylko przypominam, że bardziej niż Katarczyków to j3bać trzeba pi...

źródło: comment_1668801851MI8jGquWYKcOnx43HjtN3X.jpg

Pobierz
  • 19
@stanleymorison: Kurde ale tak po prawdzie, to ja tez sie obudzilem jakis tydzien temu. Rozumiem jak ktos jest dziennikarzem sportowym, szczegolnie od pilki, to moze mielic temat nawet na ponad rok wstecz. Ale Co mieli dziennikarze robic np te 6 miesiecy temu do tylu? Zamiast relacjonowac uchodzcow w przemyslu to mieli pierdzielic o lysym z fifa i szejkach z kataru? Wtedy to by dopiero #!$%@? szambo ze media probuja naginac rzeczywistosc
@zaltar:

jedyne co by mogło się przyczynić do zmian, to gdyby największe krajowe związki piłki nożnej odeszły z FIFA


Daj spokój, przypomnij sobie, jaki ból dupska mieli Janusze, jak Real Madryt i inni chcieli rozgrywać mecze poza strukturami UEFA, ze to zabijanie piekna sportu i szlachetnej rywalizacji xD