Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #rozowepaski

Bracia śmiertelnicy, pozwólcie, że opowiem wam, jak było. Poniedziałek: rozmowa z pewną laską imieniem #natasza 7/10 na Tinderze nabiera tempa, gadamy sobie o zwiedzaniu Warszawy, Natasza jest tu nowa, proponuję, że pokażę jej parę ciekawych miejsc. Normalna, kulturalna gadka, nawet interesująca, laska jest inteligentniejsza niż sugerowałaby jej nieco labardziarska powierzchowność. Umawiamy się na wtorek (czyli następny dzień) na godz. 20, przechodzimy z wiadomościami na Instagram. W poniedziałek późniejszym wieczorem rozmowa się urywa.

Wtorek: piszę rano wiadomość z pytaniem o przyczyny urwania rozmowy. Laska tłumaczy, że była zmęczona i przysnęła. Pytam, czy spotkanie jest aktualne, ale nie dostaję odpowiedzi. Ponawiam pytanie dwukrotnie, jest godzina 16, 17, 18 - i nic. Ostatecznie p0lka usuwa parę z Tindera i blokuje mnie na instagramie XD

Czekam na Wasze historie o #!$%@? motywach z Tindera. #!$%@?ć to miejsce.
  • 5
@Arlanda2000: Jesteś głupi bo ja proponuję od razu spotkanie jeżeli się zgadza to się umawiam jeżeli chce długo pisać to #!$%@?ę już takie akcje też to przerabiałem i nie dam się już nabrać na takie #!$%@? tylko strata czasu to już wolę w tym czasie obejrzeć sobie Netflixa niż się angażować w rozmowę i później mieć tak jak ty napisałeś