Wpis z mikrobloga

@CytrynowySorbet: ni #!$%@? nie ogarniam czemu ludzie musza sobie wymyślać jakieś farmazony na temat muska kiedy ten #!$%@?ł już tyle gówna ze jest za co go krytykować...
Wystarczy wpisać w google i wychodzi coś takiego

Two years later, he transferred to the University of Pennsylvania, where he completed studies for a Bachelor of Arts degree in physics and a Bachelor of Science degree in economics from the Wharton School in 1995.
Wystarczy wpisać w google i wychodzi coś takiego

@knsk1: ale czytałeś ten wątek? Tam są dokumenty na to, że to co wkleiłeś to kłamstwo i żadnych studiów w 95 nie skończył (mimo, że tak twierdzi).

@knsk1: Groźny dla USA nie w kontekście wojskowości, wywiadu czy czegokolwiek. Groźny dla ustroju państwa, ich wolności, otwartości, poszanowania prawa i takie tam. Chodzi o to, że on i jemu podobni wspierają ludzi, którzy chcieliby
@CytrynowySorbet:
Dobra trochę pomieszałem
To co wkleilem to prawda tylko niedoczytałem o co typowi chodzilo i tobie
To co wkleiłem pisze że 1995 zaczął w Pensylwanii i 2 lata później skończył czyli 1997

Sytuacja wygląda tak musk w 1995 poszedl do tego univerystu w Pensylwanii czy co to jest i miał vise f-1 następnie ukończył i dostał vise h-1b. Typ nie wspomina o visie f-1
Nie wiem konkretnie jakie stwierdzenie muska
Pobierz k.....1 - @CytrynowySorbet: 
Dobra trochę pomieszałem
To co wkleilem to prawda tylk...
źródło: comment_16688572823qcJv8jC1vJ3tjqH6BUiyV.jpg
To co wkleiłem pisze że 1995 zaczął w Pensylwanii i 2 lata później skończył czyli 1997

@knsk1: no nie, to co wkleiłeś, mówi, że on "completed (...) in 1995"

Typ nie wspomina o visie f-1

9 tweet: "At this point he’d be on an F-1 visa.". I F-1 stracił rzucając studia w Penn i wyjeżdżając do Kalifornii, przez co do 97 (kiedy studia mu rzekomo załatwiono) był w USA nielegalnie.

Nie
Pobierz C.....t - > To co wkleiłem pisze że 1995 zaczął w Pensylwanii i 2 lata później skończ...
źródło: comment_1668860329dV833VIKCIkfZNcNgDIgDg.jpg
@CytrynowySorbet:

completed (...) in 1995"


"from the Wharton School in 1995." To co ci wkleiłem to pierwsze co google pojawiło chyba z Wikipedii możesz sobie to przeanalizować
On nie rzucił studiów w pen bo by go #!$%@?. Musk mówił o rzuceniu studiów ale nie tych w pen tylko w stanford był tam podobno 2 dni naukę zakończył w 97 twoje źródło również to potwierdza

Że skończył studia w 1995

Ale nigdzie
To co ci wkleiłem to pierwsze co google pojawiło chyba z Wikipedii możesz sobie to przeanalizować


@knsk1: wiem ,co się pojawia. I to jest właśnie przez wrzucony wyżej wątek komentowane. To, co wkleiłeś, po polsku brzmi dosłownie:
"Dwa lata później przeniósł się na University of Pennsylvania, gdzie w 1995 roku uzyskał tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie fizyki i Bachelor of Science w dziedzinie ekonomii w Wharton School."

Ale nigdzie tego
@CytrynowySorbet: ale musk nigdzie nie mówił że zakonczył naukę w 95. W tym pozwie jest mu to zarzucane że tak skłamał ale tam też jest mowa tylko o jednym dyplomie co też się nie zgadza bo miał dwa

Z tego co widzę wharton school jest jakby oddzielną "szkoła" i chyba jest tak ze to nią skończył w 95 a dyplom z fizyki dostał w 97. Ale szczerze nwm nigdzie nikt nie
@CytrynowySorbet: z ciekawości jeszcze poczytałem jak to wygląda i musk rzekomo miał takie wytłumaczenie jak na zdjęciu
A jako obywatel kanady mógł być i pracować w usa wiza tn czy coś takiego i dopiero później starał się o wize h-1b która ułatwiła by mu obywatelstwo. Pozostaje pytanie jak założył firmę ale z pewnością musiał spelniać jakieś wymogi

Podsumowując zakończył nauke 95 jednak "dyplom" dostał 97
Pobierz k.....1 - @CytrynowySorbet: z ciekawości jeszcze poczytałem jak to wygląda i musk rze...
źródło: comment_1669022603ZX3B4ZPuMXvdx0aBz26gSL.jpg