Wpis z mikrobloga

A tak na serio to chcę mieć w miarę praktyczne łóżko w mieszkaniu


@wrba: bez urazy ale co ty widzisz w tym praktycznego? przecież na tym zdjęciu ta wnęka (czy jak to nazwać) ma może z metr wysokości i pół szerokości. Jak ty chcesz tam wchodzić? Przecież to jest tak samo jakbyś miał zwykłe łożko i półki nad nim na te wszystkie rzeczy. Albo kup łóżko z pojemnikiem i też możesz
@wrba: To znajdź projekt w i nternecie i zrob z płyt mdf, łatwizna. Ale trochę bez sensu moim zdaniem bo co na czworaka będziesz właził pod łóżko? Lepiej już anteesole zrobić
@wrba jeżeli faktycznie ma być tak nisko pod tym łóżkiem i masz więcej miejsca to pomyśl o takich mega długich szufladach. W zasadzie najlepiej żeby to nie były szuflady tylko skrzynki na kółkach wyglądające jak szuflady. Wtedy wyciągasz i masz dostęp do wszystkiego w środku bez schylania.
@vinmcqueen: Wejście będzie dla dziecka i psa, którzy(znając ich upodobania) będą się tam bawić albo po prostu spędzać czas. @an2one: łóżko z pojemnikiem nie spełni funkcji schowka dla dziecka i psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) @MOSKITek: ewentualne szuflady na pewno trochę bym wydłużył, ale nie za bardzo, żeby wyżej wymienionym panom miejsca nie zabierać.
@wrba: Idź do Ikei, tam masz w meblach dziecięcych taką jakby meblościankę, że na górze jest łóżko, na dole biurko i jeszcze w to wmontowana jest szafa. To dużo lepsze niż robienie sobie takiej wnęki 1m wysokości. Chyba, że koniecznie chodzi Ci o podwójne łóżko, ale nie wiem czy bym to polecała dla dorosłych ludzi. W wakacje pływałam statkiem i spałam w kajucie na górnym łóżku. Jestem niska i się tam