Wpis z mikrobloga

Jejku jaka to jest cudowna koteczka! ()

Jaka miziasta!

Leczymy oczy, uszy, ona jest tak bardzo łagodna i uległa że serce się kraje.

Potwierdza to jedynie nasze przypuszczenia, że ta oswojona kotka została wyrzucona wraz z maluchami a ludzie to #!$%@? (°°

Zapłaciłam faktury tu zrzutka i no co tu dużo mówić, nie starczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Franca już teraz szuka domu! Ma około 2 lat, będzie wyleczona, wykastrowana, zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona i z testami fiv/felv.

Na dom czeka w Zwoleniu, Mazowieckie ale jak trzeba to dowieziemy!

Gmina, której poszłyśmy na rękę i wzięłyśmy od nich Imbira na tymczas ma weta głąba albo celowo robią na złość. W każdym razie od tygodnia nie jesteśmy w stanie umówić kastracji więc robimy ją u nas i na nasz koszt a ta przysługa dla ww gminy była pierwszą i ostatnią.

W ogóle stwierdzam, że za miła jestem. Traktuje ich tak jak ja sama bym chciała być traktowana a w zamian otrzymuję totalne lekceważenie ()

Mamy też do wyłapania najbardziej upartą kotkę ever, nawet wędzona makrela nie jest w stanie jej do klatki zagonić a na widok człowieka z kilku metrów prycha i syczy. Zupełnie nie mam pomysłu jak ją złapać a faktycznie, wygląda na wysoką ciążę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Jejku jaka to jest cudowna koteczka! (。◕‿‿◕。) 

Jaka miziasta!

Leczymy ocz...

źródło: comment_16687665786kBmX8rKAnV7DpRzMvhbx6.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chixi: kotek ma szczęście że jesteś i ja uratowałaś, jak ona by cierpiała sama gdyby nikt jej nie pomogl to nawet sobie nie wyobrażam (,) słabiutko wygląda
  • Odpowiedz
@Amerykaamerykapolandgud: W aktualnościach zrzutki są podpięte faktury, jej leczenie dotychczas kosztowało ponad 600zł. Zostaje minimum do następnego piątku. Przez cały czas będzie przyjmowała leki, do tego szczepienia, chipowanie i kastracja. Słowem źle oszacowałam początkowe koszty.
  • Odpowiedz