Wpis z mikrobloga

@Beszczebelny: no wlasnie troche sie obawiam, bardziej hamowania niz startowania bo 4x4. jak sie gdzies rozwale, nawet przypadkiem to AC powie mi zebym #!$%@? bo na letnich w nieodpowiednich warunkach jechalem. a przypal rozwalic samochod za 350k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ogau: bardziej niz #!$%@? boje sie tego ze stanie sie cokolwiek, nawet nie zwiazanego z oponami, a moj ubezpieczyciel AC powie mi zebym #!$%@? bo temperatura wskazuje ze powinienem byc na zimowkach i letnie opony mogly spowodowac kolizje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuriozal: nie przesadzaj, jedź. Sam jadę tam w poniedziałek, tez drogim autem i też na letnich, ale muszę podjechać na chwilę zerknąć jak mini remont poszedł. Sam byłem tam wiele razy na letnich, kiedy śnieg zaskoczył. Fura 4x4 nawet nie jęknęła.
@Kuriozal: tak Cię sam zachęcałem 3 dni temu, a dzisiaj utknąłem pod gondolą i grzałem do mieszkania z buta porzucając furę. Wracałem z południa Europy na letnich i miałem w planach zanocować u siebie. Niestety jadąc od Czech ledwo podjechałem pod gondolę, a przy próbie zjechania musiał uciekać na trawnik bo bym wyyebał się elegancko do wypożyczalni sprzętu narciarskiego :D Na szczęście kolega załatwił z burmistrzem, żeby szybko ogarnęli bajzel i
@Kuriozal: lód, taka cieniutka warstwa gówna, dosłownie 100 metrów brakowało do jako takiej przyczepności, ale już miałem mocno pełne gacie, bo w kontroli nad furą 10%. Auto odebrane w sierpniu, czekane było rok, szkoda trochę było kasować :D