Wpis z mikrobloga

@Sisal: już dawno się stało, w ostatnich 2 latach zauważyłem napływ pokolenia 50+, które nie miało konta. Gdyby nie Konfy + grupki polityczne to już by mnie tam nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau: Dokładnie takie same mam odczucia. Kiedyś się miało na tablicy bliskich znajomych, jakieś tematyczne grupki, a teraz #!$%@? wszystko jakimiś gównami sponsorowanymi, grupami o dupie maryni, cytatami kołczów i przeruchanymi memami. Plus do tego z biegiem lat pododawało się do znajomych tych rodziców, ciotki, wujków, kolegów z pracy co lurkują nam profile. Dlatego wydaje mi się, że zwiększyła się również świadomość ludzi odnośnie tego, co z siebie wysrywają pod własnym
Dlatego wydaje mi się, że zwiększyła się również świadomość ludzi odnośnie tego, co z siebie wysrywają pod własnym imieniem i nazwiskiem.


@radziuxd: A mi się wydaje wręcz przeciwnie, ze się zmniejszyła. Pamietam jak lata temu ciotka mnie pytała, czy to można wrzucać na NK, czy można tutaj taki komentarz napisać, bo to może nie wypada... albo czy ktoś może "namierzyć" xD ze to ona pisze głupi komentarz czy nie. A teraz