Wpis z mikrobloga

Mirki jest charytatywna sprawa więc robię #rozdajo dla zasięgu - jedna wylosowana osoba dostaje ode mnie paczkę z moim galaktycznym wisiorkiem i brelokiem o wartości 120zł.

Robię w tym wątku wykopową licytację rzeczy ze zdjęcia - mały galaktyczny zestaw wisiorka i breloka Każdy chętny wspomóc wpisuje kwotę za jaką licytuje ten zestaw a jutro ustalamy zwycięzcę który przeleje pieniądze dla Natana- młodego który razem z jego mamą są w prawdziwej potrzebie.

W tej sprawie odezwał się do mnie Darek - któremu ogromnie pomogliście w mojej poprzedniej licytacji - licytacja stanęła wtedy na 500zł a liczni z Was wspomogli Darka na zbiórce za co raz jeszcze Wam po ludzku dziękuję, po skala mnie osobiście przerosła, naprawdę.

Darek chce wspomóc Natana i poprosił mnie właśnie o wykopową licytację. Sam kupił ode mnie rzeczy ze zdjęcia a pomimo tego, że sam jest w ciężkiej sytuacji chce pomagać innym co szalenie szanuję. Więc i ja chciałbym pomóc w tej nierównej walce wspomagając się moimi zasięgami i wykopową mocą.

SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI
Mama Natana założyła zbiórkę ponad rok temu, do końca zostało tylko parę dni a nie uzbierało się trochę ponad 5% potrzebnej kwoty. Może uda nam się dobić choćby do 6%? Wiadomo - każdy grosz jest na wagę złota. Nie ma co liczyć, że uzbieramy całą kwotę ale obecnie oboje są w takiej sytuacji, że nasza licytacja na pewno jej pomoże. Mam też cichą nadzieję, że nasze wspólne działanie da jej też trochę napędu na przyszłość i jeszcze więcej siły do walki.

Licytacja kończy się jutro o 12:00 - wtedy wybieram Mirka bądź Mirabelkę z najwyższą kwotą, proszę o potwierdzenie przelewu na zbiórce Natana i ustalamy szczegóły wysyłki.

Z Darkiem rozmawiałem osobiście - zbiórka jest naprawdę legitna, sprawdzona i jest z tych które naprawdę mogą zmienić życie, a on sam jest w kontakcie z Mamą Natana i będzie działać osobiście przy papierologii bo w tym cudownym kraju jak możecie się domyślić NFZ nawet tak skrajne przypadki potrafi ot tak po prostu skreślić wykluczając finansową pomoc.

Z góry dziękuję za każdy plus, każdy komentarz dla zasięgu i życzę Wam wszystkiego co dobre ()
bkwas - Mirki jest charytatywna sprawa więc robię #rozdajo dla zasięgu - jedna wyloso...

źródło: comment_1668692060GG1jj5CFw33VS5qrJBV6vA.jpg

Pobierz
  • 34
@getresh: Skoro tak uważasz, taki sam prototyp dam również zwycięzcy aukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skręciłem tego ostatnio dosyć dużo kombinując z wiązaniami, więc chętnie się podzielę.

... I serdeczne dziękuję Mirku, dobre wykopowe rozpoczęcie licytacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)