Wpis z mikrobloga

jeśli ktoś zainteresowany to mogę podzielić się botem do plemion, bot robi: zbieractwo,farmę,zbijanie murków w barbach, klikanie ochronek antybotowych, wzywanie surowców, wybijanie monet + skrypt do wstawiania ataków/wsparć/klinów na podane ms, jednorazowa opłata w ramach zrzutki na wykupienie klikania ochronek u hindusów ;p, bot własnej produkcji używany od kilku lat, upgradowany z aktualizacjami, używa go maksymalnie kilkanaście osób, przez te pare lat bana dostałą jedna osoba która dziennie przez 2 tyg klepała 40k+ splądrowanych także w miarę gwarancja bezpieczeństwa przy używaniu z głową ;p #plemiona
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pilnapotrzeba: po co grać wtedy? Jeszcze rozumiem jak sam sobie skrypty napisze to wtedy jakas frajda jest, ale w innym przypadku to zero frajdy. No chyba ze wszyscy cisną na botach to wtedy trzeba sie zastanowić w co się gra xD
@HuLLaJNoGa: jeśil chodzi o farme/zbieractwo to po prostu spore zaoszczędzenie czasu, już nie jesteśmy nastolatkami i nie ma tyle czasu na klikanie a lubię sobie pograć, więc bot robi za mnie te najbardziej mozolne i nie dające żadnej przyjemności czynności jak właśnie farma/zbieractwo, a mi pozostaje gra ;p