Wpis z mikrobloga

Jak działają te misję? Robie misję dla niszczycieli ten stug, zrobiłem wszystkie i aby przejeść do kolejnego rozdziału to muszę wykonać wszystkie misje dla każdego czołgu, aby przejść dalej? Czy każda misja po prostu musi być wykonana z wyróżnieniem?
#wot
  • 9
@GenPi: Misje dla artylerii są jednymi z najłatwiejszych. Dlatego zdecydowanie odradzałbym wykorzystywanie rozkazów. W ogóle ich używanie na początkowych etapach jest absurdalne i ludzie często później żałują. Należy uważać, bo sama gra do tego zachęca. Pojawia się plansza w stylu: "już możesz mieć nagrodę", przy czym absolutnie nie warto się zgadzać, bo rozkazy się najbardziej przydają na ostatnim etapie - na 260 (lub early w przypadku drugiej kampanii).
@nowy121: Taaa, szczególnie piętnasta gdzie ostatnio po długich tygodniach zrobiłem tą na T55A totalnym fartem w grze przegranej w stylu 0:15. Sekundę przed zniszczeniem oddałem ostatni strzał którym przekroczyłem progi na dmg i assisting dmg i w garażu okazało się ze takich zuchów miałem w drużynie ze byłem top by exp…

Misje na artę może i były łatwe ale przed nerfem HE ;-)
@luslom: Ale Ty piszesz o zrobieniu z wyróżnieniem, a to nie jest konieczne. W wersji podstawowej ta misja jest do wykonania bez większych problemów - wystarczy ósmy lub dziewiąty tier, odpowiednie losowanie i trochę szczęścia. Dlatego właśnie napisałem o oszczędzaniu rozkazów na początkowych etapach, żeby później nie trzeba było o nie walczyć.