Wpis z mikrobloga

Wiem, że zaraz mnie zbombardujecie, ale coś w tej Monice jest nie tak. Bije od niej coś dziwnego jakbym oglądał jakąś postać z filmu a nie prawdziwą osobę. Dla mnie ona sprawia wrażenie osoby, która wymyśliła wcześniej sobie kogoś kto ma wygrać grę i w taki też sposób się zachowuje w programie. Realizuje po prostu swój plan.
#hotelparadise
  • 19
@Wojsko: dokładnie wiem o czym piszesz bo mam podobne odczucie. Mam wrażenie, że kieruje się planem a jest mało spontaniczna, przez to sprawia wrażenie sztywnej. Coś jak Vanessa z HP4, która aż nad wyraz dbała o swój wizerunek. Dlatego nie jestem 100% jej fanką chociaż szanuje za inteligencje i umiejętnośc rozgrywania, zwłaszcza na tle innych.
@Wojko: człowieku ja w Monice upatruję super-gracza od początku sezonu, który umiejętnie manewruje między wielką ilością niekorzystnych sytuacji i zamienia je w korzyść. Dokonuje strategicznych wyborów i potrafi je obronić. Ja jestem fanem osób które są super-graczami, bo HP to gra a nie program randkowy. Monia robiła content przez cały sezon i potrafiła umiejętnie wykorzystać swoją inteligencję i to bez trupów w szafie bo jej gra bazowała na etycznych wyborach (nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Wojko: Ale to jest w niej właśnie zajebiste! Czemu ona ma być przejrzysta jak każda inna laska xd Do samego końca oglądasz ją i nie wiesz czy ona gra bo jeśli tak to robi to perfekcyjnie czy jest taka w życiu prywatnym. Ja pierwszy raz spotykam się z tym żeby ktoś się tak zachowywał, ona nie miała ani jednej chwili gdzie pokazałby się z innej strony, mnie ona osobiście bardzo ciekawi,
@Wojko: Monika jest osobą , która nie wszyscy lubią
i będą lubic.. sama miałam na początku o niej niezbyt dobre zdanie , ale z odcinka na odcinek ciekawiła mnie jej osoba i zyskała u mnie bardzo wiele,jestem pewna, że w następnych edycjach nie będzie takiej drugiej Moniki jak ona , jedyna w swoim rodzaju .
Monika jest też obyta z kamerą , przecież udzielała wiele wywiadów w tv, zanim zaczęła przygodę
@kipman1: chętnie bym ją zobaczył w starciu z innymi supergraczami
@ddonewry927: dokładnie, nie miała żadnego godnego konkurenta w tej edycji. Rozegrała wszystkich po kolei. Powoli, jak walec drogowy parła naprzód po wygraną. Dlatego mam nadzieję, że produkcja zamiast robić kolejną edycję z nijakimi ludźmi, pomyśli i zbierze do kupy najbardziej wyraziste i kontrowersyjne osoby.
@wszystkienickijuzzajete: @Nutella85: @elfikWzbozu:
@EfiePL: ja nigdzie nie piszę, że to coś złego. Wręcz przeciwnie, uważam, że powinna wygrać ten program, bo należy się jej za pracę jaką w to włożyła. A jak będzie i czy warto było? Dowiemy się w piątek...
@Wojko: a mi się właśnie marzy edycja osób najbardziej emocjonalnych i dymiących, gdzie ludźmi targają prawdziwe emocje. Strategie i dyplomatyczne rozgrywanie innych, nadmierne kontrolowanie emocji to ja na co dzień obserwuje w pracy ;-)
@Lolek1011: nooo tak,dymy wciągają,ale mogliby by wybrać trochę takie Moniki jak i takie Wentylo- Magdy,
ale broń nas dobry duchu przed takimi Anastazjami,Aleksandrami
wtedy to by się działo i nie łatwo by nam było nadążać za ich strategiami
tak sobie myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)