Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG42: Kto normalny mówi o równym starcie?
Nie jesteśmy równi.
Każdy jednak ma szansę osiągnąć bogactwo.
Część ma to od urodzenia a część musi #!$%@?ć aby ich dzieci miały to od urodzenia.

Obwinianie swoich rodziców za swoje porażki życiowe, w dorosłym życiu, to jest dopiero pójście na łatwiznę i lenistwo. Takie osoby tylko same siebie oszukują.
@m0rgi: nie kazdy ma szanse osiągnąć bogactwo, musisz miec cechy i predyspozycje, wylosowac dobra pule genow.
Chcesz mi powiedziec ze introwertyk 80iq bez umiejetnosci analitycznego myślenia ma tyle samo szans na bogactwo co zabawny ekstrawertyk 120iq?
Wszystko zalezy od genów, nic nie zalezy od ludzi
w jakim celu ci po lewej narobili bachory?


@mali8_:

A) chciało im się ruchac i nie podumali żeby się zabezpieczyć/wyciągnąć w pore

B) chcieli mieć dzieci, bo to jednak jest jakieś zabezpieczenie na przyszłość i/lub naturalna kolej rzeczy w poważnych związkach między dwojgiem osób przeciwnej płci.

Szczerze mówiąc gdy ja się rodziłem te 30 lat temu to moi rodzice zaczynali z podobnego pułapu zamożności co ci po lewej, zresztą większości rodziców
@MG42: przypomina mi to sytuacje dwoch znajomych. Poszli na ten sam kierunek studiow, skonczyli z podobnymi wynikami. Jeden klepie jakies schematy do transformatorow za 5k do reki, drugi w tym czasie jedzi nowym sluzbowym autem do roznych punktow pewnej duzej panstwowej firmy energetycznej i zgarnia ponad 20k. Zagadka. Ktorego kolegi ojciec jest wysoko postawionym prokuratorem?