Wpis z mikrobloga

#koronawirus #covid19

Mam nadzieję, że macie nakupionego węgla, bo idzie ostra zima. Dla przykładu dziś piekło zamarzło. Dowód? Gazeta Wyborcza puściła taki artykuł:

Szwecja czy reszta świata, kto miał rację w sprawie lockdownu? Wyniki badań z udziałem naukowca z WUM

Gdyby nie jeden błąd, który w czasie pandemii popełnili Szwedzi, to ich strategia okazałaby się znacząco lepsza. Bo masowy lockdown był błędem - ocenia prof. Mariusz Gujski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, współautor badania strategii wobec przyszłych pandemii, którego wyniki opublikowało prestiżowe czasopismo "Nature".


https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,29148254,naukowiec-z-wum-masowy-lockdown-byl-bledem-szwedzi-mieli.html
qris - #koronawirus #covid19

Mam nadzieję, że macie nakupionego węgla, bo idzie os...

źródło: comment_1668639189R6Lf7KH6blOaoHngR9mtcF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qris: Uja, diabeł się azbestem posypał i udaje pokutnika, a opracowanie wspomniane jest chamską promocją szczepień, tylko wilk owieczkę udaje i beczy, no mogliśmy lepiej (tylko to od początku dla inteligentnych osób było oczywiste).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
opublikowało prestiżowe czasopismo "Nature"


@qris: to czasopismo nie ma nic wspólnego ani z prestiżem, ani z nauką czy rozumem i godnością człowieka. Skompromitowany tabloid

@dziadeq: XD
  • Odpowiedz
@qris kto miał zostać wydymany to został. Test na pranie mózgu społeczeństwom się udał. A kto przy okazji umarł, no cóż, poświęcił swoje życie dla wyższych celów. Za jakiś czas cyrk znowu przyjedzie, spokojnie.
  • Odpowiedz