Wpis z mikrobloga

To był piękny dzień dowiedziałem się że jestem onucą bo uważam że:
- Gdyby nie Rosja to by tej sytuacji nie było.
- Zelensky nie potrzebnie kłamał, że to nie jest pocisk Ukraiński skoro nie był pewny.
- Zelensky nie potrzebnie podkręcał całą sytuację że to napaść na Polskę dożąć do dołączenia się Polski i NATO do wojny.
- Powinien przeprosić za nie rozważne słowa, oraz ten przykry incydent mimo że nie było to celowe a celem była Rosja gdyż zgineli Polscy cywile na terenie Polski.
- Stwierdziłem że na 100% nie przeprosi, skoro w czasie wojny i ogromnego wsparcia nie przyznał i nie przeprosił za Wołyń, naprawdę drobny gest a miły ukłon w stronę Polski to by był. Więc skoro tego nie potrafił zrobić to teraz na pewno nie zrobi.

Dodatkowo dowiedziałem się że Wołyń był ale to wina Niemiec i Rosji i to oni mordowali a nie Ukraińcy XDXD
No i że Zelensky dobrze robił że podżegał do odwetu Polski wraz z NATO na Rosję.

Jeśli to nie Ukraińskie trolle to Polacy naprawdę mają zlasowane mózgi.

#ukraina
  • 8
@lentilek: niestety widzę że w proukraińskiej sferze też zaczyna się foliarstwo i spiskowanie. Dalej będę wspierał UA ale niesmak pozostał. Trzeba być asertywnym bo to my im pomagamy i to my rozdajemy karty, nie można sobie dać wejść na głowę. Pomoc ludziom i wojsku jak najbardziej ale polityka twarda i stanowcza, jakie mam zdanie o PiS to mam jednak wczoraj mogli sporo spieprzyć. Zachowali się porządnie. Z wpisu Marka Meissnera na
To był piękny dzień dowiedziałem się że jestem onucą bo uważam że:

- Gdyby nie Rosja to by tej sytuacji nie było.

- Zelensky nie potrzebnie kłamał, że to nie jest pocisk Ukraiński skoro nie był pewny.

- Zelensky nie potrzebnie podkręcał całą sytuację że to napaść na Polskę dożąć do dołączenia się Polski i NATO do wojny.

- Powinien przeprosić za nie rozważne słowa, oraz ten przykry incydent mimo że nie
@lentilek a skąd wiesz, że ruski pocisk nie był zaplanowany tak by to Ukraińcy trafili w Polskę przy próbie neutralizacji ruskiego pocisku? Ruscy będą fałszować wyniki i nigdy się prawdy nie dowiemy.