Wpis z mikrobloga

Agresja Rosji to dramat dla naszych przyjaciół z Ukrainy, których naród - podobnie jak pewnie większość z was - wspierałem i będę nadal wspierał na różne sposoby.

(to słowem wstępu, żeby mi jakiś nastoletni zasraniec z młodzieżówki partii politycznej nie pluł się tutaj, że jestem onucą)

Niemniej, porównywanie śmierci dwóch polskich obywateli do doniczki, to coś tak obrzydliwego, że chce się rzygać.

Skończcie z tym szczuciem, że każdy, kto ośmieli się skrytykować w jakikolwiek sposób ruchy Ukrainy, to onuca i rosyjski troll. Ani to mądre, ani dojrzałe, ani nie pomaga Ukrainie.

Liczy się przede wszystkim dobro Polski i Polaków. Dwóch naszych obywateli, wedle słów mieszkańców Przewodowa szlachetnych i pracowitych, zginęło w wyniku działań militarnych innego kraju.

To chyba #!$%@? oczywiste, że trzeba to dobrze wyjaśnić, a nie od razu przejawiać działania ojkofobiczne i na szkodę naszego kraju, tak jak w wykonaniu zakompleksionego na punkcie swojego pochodzenia autora komentarza na skrinie?

Czy naprawdę osoby, które wyzywają każdego od onuc i rosyjskich trolli, potrafią myśleć jedynie w sposób zero-jedynkowy? Litości.

#ukraina #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Pobierz TywinLannister - Agresja Rosji to dramat dla naszych przyjaciół z Ukrainy, których na...
źródło: comment_1668626361EDcLpBg1ZjFcnpWFWYhJFY.jpg
  • 30
@Tywin_Lannister: #!$%@? ONYCA ALERT, GRAŻYNA JAKI JE TAM NUMER NA ŁABEWU

Żarcik, masz racje. Ludzie zapominają ,że są Polakami i na koniec dnia to polscy obywatele są na 1. miejscu w Polsce.
Jebło? Trudno. Czasu nie cofną. Ale przeprosić i wypłacić odszkodowania można. Ale po co jak nasz rząd w tak uprzywilejowanej sytuacji gdzie to Ukraina nas zdecydowanie bardziej potrzebuje nie jest w stanie załatwić kilku prostych rzeczy. Skończy się tak
Ale Paweł ma rację, przypominając ciągle o wczorajszym incydencie dajemy paliwo ruskim onucom. Życia tym typkom nic nie zwróci, a antyukraińska propaganda może doprowadzić do tego, że za kilka lat to Polacy będą ginąć dziesiątkami, a nawet setkami tysięcy.


@onucoutkajpysk: no widzisz, a moim zdaniem dajemy paliwo ruskim onucom, dając światu do zrozumienia, że śmierć dwóch niewinnych Polskich obywateli, których nazywasz „dwoma typkami”, jest dla nas jak przewrócenie się doniczki.

#!$%@?,
Skończcie z tym szczuciem, że każdy, kto ośmieli się skrytykować w jakikolwiek sposób ruchy Ukrainy, to onuca i rosyjski troll. Ani to mądre, ani dojrzałe, ani nie pomaga Ukrainie.


@Tywin_Lannister: Z używaniem słowa "onuca" jest jak z faszyzmem w cytacie

Wszystko, co można w tej chwili uczynić, to używać słowa"faszyzm" nieco bardziej oględnie, nie zaś- jak to się zwykle praktykuje- degradować je do rangi wyzwiska.
Ale Paweł ma rację, przypominając ciągle o wczorajszym incydencie dajemy paliwo ruskim onucom. Życia tym typkom nic nie zwróci, a antyukraińska propaganda może doprowadzić do tego, że za kilka lat to Polacy będą ginąć dziesiątkami, a nawet setkami tysięcy.


@onucoutkajpysk: ale Paweł nie ma racji. To nie są JAKIEŚ typki tylko Polacy, ojcowie, mężowie, synowie. A przede wszystkim niewinni ludzie (tak wiem na Ukrainie codziennie giną niewinni ludzie ale jakby nie
@onucoutkajpysk: ale Paweł nie ma racji. To nie są JAKIEŚ typki tylko Polacy, ojcowie, mężowie, synowie. A przede wszystkim niewinni ludzie (tak wiem na Ukrainie codziennie giną niewinni ludzie ale jakby nie patrzeć trwa tam konflikt wojenny). Stała się tragedia, którą trzeba wyjaśnić. Bez pompowania balonika i zbędnego bicia piany. Jeżeli się okaże, że to rzeczywiście Ukraińska rakieta no to oficjalne przeprosiny i zadośćuczynienie to minimum.


@moods: 'dzięki' wujowej jakości
’dzięki' wujowej jakości służby zdrowia jaką zawdzięczamy pisowi, życie straciło już tysiące Polaków, którzy żyli by, gdyby leczenie chorych wyglądało jak na zachodzie Europy.

A jakoś nie widziałem, by ludzie tacy jak ty poruszali ten temat. Widać, że masz dość wybiórcze podejście do wagi życia Polaków.

@onucoutkajpysk: po 1: widać, że #!$%@? wiesz o tym jakie mam podejście do wagi życia Polaków. Po 2: możesz być za młody żeby pamiętać pewne