Wpis z mikrobloga

Wykopków całkowicie po**erdoliło widać, może z tym Ukrofilizmem to jest coś na rzeczy, jeśli faktycznie się potwierdzi, że to na 100% rakiety UKR. W momencie kiedy takie info wychodzi na jaw to wy potraficie się poniżyć na tyle i ukorzyć by twierdzić, że Ukraina nawet nie powinna przepraszać.
Wasza logika jest taka pokrętna, że większość z was, która szkaluje Izraela powinna teraz się ukorzyć i zacząć krytykować Hamas bo wasza logika jest tu taka sama co byście sobie nie wymyśleli.
Do dzisiaj wrzucałem znaleziska będące pozytywnymi dla Ukraińskiego przekazu, ale wy odbieracie mi wszelką nadzieję, że tu istnieją jacyś racjonalni odbiorcy, tu istnieją zaprogramowane roboty.
Nie wrzucam już niczego, można już zacząć wyzywać od onucy.
#ukraina #rosja #oswiadczenie
Pobierz C.....n - Wykopków całkowicie po**erdoliło widać, może z tym Ukrofilizmem to jest coś...
źródło: comment_1668588584jJV7bf94TLnW2naOPGgTbY.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarna_ksiazka: nie zmienia faktu dalej ze to są ukraińskie rakiety. Chcesz iść na front za zgładzoną rakietę bo mi się nie uśmiecha. Plus to pokazuje że nasz kraj nie ma ochrony przeciw rakietowej.
@Cyprein: przecież te ultraproukraińskie, prowojenne komentarze to jest kgbowska doktryna dezinformacyjna w pigułce. tu nie chodzi o kompromitowanie się zachwalaniem putina na wykopie, tylko o zamieszanie i skłócanie wewnętrzne przeciwnika. na 100% wyzwiska o ruskich onucach są tutaj rzucane m.in. przez najlepiej opłacane i/lub ideowe trolle, multikonta żrą się ze sobą nawzajem.