Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Laptop przyszedł, HP Omen 17... 11400H, RTX 3060 i MUX.
Różnica między Y540 z GTX 1660Ti i i7 jest kolosalna. Począwszy od temperatur, gdzie 17 cali ma zdecydowanie lepsze odprowadzanie ciepła niż 15 i podzespoły z lepszymi technologiami.

Wreszcie Cyberpunk 2077 działa bez ciągłych zmian ustawień, doznania z RT jakbym przełączył się z PS3 na PS5.
RDR2, KCD... bez żadnych zacięć.
DLSS działa świetnie, nie sądziłem że to da takiego kopa w grach (ʘʘ)
Dołożyłem SN570 1TB, niedługo nowa pasta SAVIO TG-03(nowość na rynku z lepszym przewodzeniem jak Kryonaut).

Mega się jaram. Jest cicho, chłodnie i szybko ()
#laptopy #pcmasterrace
ThreeDog - Laptop przyszedł, HP Omen 17... 11400H, RTX 3060 i MUX.
Różnica między Y54...

źródło: comment_16685824223Y8XNhoXXCd30oqRWg9xXe.jpg

Pobierz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmaciarzqlaku: Ale ja nie gram w 2k, więc po co mam to odpalać w niepotrzebnej mi rozdzielczości? Już to z resztą mówiłem, gram tylko na FHD, od ponad 10 lat.
Do tego za 2,5k masz sama kartę. Dolicz te wszystkie peryferia :)
@ThreeDog Poljaki jak to poljaki - ktoś się cieszy nowym, dobrym, wydajnym sprzętem to ci nasrają do gniazda i powiedzą że ten sprzęt to guano.
Gratuluję Mirku i baw się dobrze nie patrząc na takie głupoty. Ja miałem i stacjonarki i laptopy, biurowe i gamingowe, z różnych okresów, więc doceniam to czym są dzisiejsze lapki. RTX 3060 najlepsza wydajność/cena (jak zwykle zawsze w przypadku serii xx60 w laptopach) i o to chodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XkemotX: Oglądałem testy właśnie tej pasty, wygląda mega.
Niestety za późno się dowiedziałem o niej bo kupiłem SAVIO choć wcześniej tylko Kryonaut a używałem.
Zobaczymy jak poradzi sobie SAVIO, najwyżej kupię Honeywell później ( ͡ ͜ʖ ͡)
@cichanos Wyśmienicie, aktualnie na Extreme Gelid i żelu nowym na kondensatory. Jak masz jakieś pytania czy coś to śmiało. Zasilacz to wersja 330W(są jeszcze wersje z gorszym co przekłada się na brak mocy i zjazd częstotliwości ze wszystkiego, znany problem)
@cichanos Raz jeszcze sprawdziłem czy na Gelid Extreme bez UV laptop podoła. Przy 3,4GHz. i bez ruszania napięcia, z OC GPU udało się wejść na stabilne >80C na CPU i 75 na GPU. Laprop na 50% wentylatory, podstawka pod spodem(taki dwójnóg). Takze jest cicho i chłodno