Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Laptop przyszedł, HP Omen 17... 11400H, RTX 3060 i MUX.
Różnica między Y540 z GTX 1660Ti i i7 jest kolosalna. Począwszy od temperatur, gdzie 17 cali ma zdecydowanie lepsze odprowadzanie ciepła niż 15 i podzespoły z lepszymi technologiami.

Wreszcie Cyberpunk 2077 działa bez ciągłych zmian ustawień, doznania z RT jakbym przełączył się z PS3 na PS5.
RDR2, KCD... bez żadnych zacięć.
DLSS działa świetnie, nie sądziłem że to da takiego kopa w grach (ʘʘ)
Dołożyłem SN570 1TB, niedługo nowa pasta SAVIO TG-03(nowość na rynku z lepszym przewodzeniem jak Kryonaut).

Mega się jaram. Jest cicho, chłodnie i szybko ()
#laptopy #pcmasterrace
ThreeDog - Laptop przyszedł, HP Omen 17... 11400H, RTX 3060 i MUX.
Różnica między Y54...

źródło: comment_16685824223Y8XNhoXXCd30oqRWg9xXe.jpg

Pobierz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hangry: I to tylko do procka jak widzę? Świetny interes zrobiłeś XD Do tego gorsza karta niż w moim. Nie wiem po co polecasz mi takie coś gdzie to mija się z celem przy moich wymaganiach...
@gusguster: Wiesz lepiej ode mnie?
Laptop chodzi ciszej niż niejedna stacjonarka, mam tam ręczne ustawianie wentylatorami... znawca XD
@ThreeDog za około 5k kupiłeś łapka który już na starcie nie uciągnie wysokich ustawień w 1440p nie mówiąc juz o włączonym RT xD. Wiesz, że za rok już będzie nie domagał w najnowszych tytułach? Laptopy się nie nadają do grania i nic tego nie zmieni... Za tyle pc miał byś na kilka dobrych lat spokój
@ThreeDog: laptopy nie nadają się do grania. Za tyle hajsu złożył byś PC który wystarczył by na dobre kilka lat pod najnowsze gry AAA, a na laptopie za 2 lata życzę powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmaciarzqlaku: Idź na tag przegryw postować.
@wh0ami: Czytałeś post? Nie mam możliwości złożenia PC. Szkoda że 3 lata grałem na lapku a mówisz mi teraz że nie nadaje się? Kurde, jak ja będę żył XD
@tomszczyk: No i co? Mam się jarać na TV 55 cali? Wtedy będziesz zadowolony?
@ThreeDog nie masz możliwości kupna PC, dlaczego? Masz miejsce na jakiś ogromny zasilacz i laptop wielkości monitora a nie masz miejsca na niewiele większą skrzynkę PC?
I nie mów mi gdzie mam postowac. Jeśli nie potrafisz mierzyć się z krytyką to mikro blog nie jest odpowiednim miejscem na chwalenie się ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmaciarzqlaku: Ale ja nie szukam pochwały. Dodałem post o laptopie i tyle.
Ty się zesrałeś o coś, Ty masz problem do mnie że kupiłem sobie laptopa i jestem mega zadowolony z niego ( ͡ ͜ʖ ͡)
@janekhe: Pasuje, wiem co to za specyfikacja, jakie ma plusy, minusy. Jadę tak ogólnie z 5 lat na lapku i nigdy więcej PC