Wpis z mikrobloga

Wykopki, ja jebix, czy wy wiecie co to jest dyplomacja? Przecież wiadomo, ze przy tak poważnej sprawie trzeba ważyć słowa i odpowiednio je dobierać. Co oni mieli Wam powiedzieć, żeby was zaspokoić? Dorośnijcie, k---a. XDDDDD
#ukraina #wojna #polska #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyRaspberry: nie, lepiej wydać informacje, że np coś spadło z nieba i ustalamy przyczyny.
Zauważ, że minister z Łotwy już przed 20 pisał oficjalne kondolencje na Twitterze. Więc wcześniej dostał info kanałami NATO od naszych służb. A szary obywatel niech se czeka do 1 w nocy na konferencję. Media światowe już wieczorem publikowały filmiki z miejsca eksplozji i rozkręcały różne teorię, które powinno się zdementować. Dla mnie to jest kompromitacja
  • Odpowiedz
Wykopki, ja jebix, czy wy wiecie co to jest dyplomacja?


@LadyRaspberry: dyplomacja dyplomacją, tu jeszcze są konsekwencje dla całego NATO uzależnione od tego jak Polska określi tę sytuację. Ryzyko pogorszenia relacji w sojuszu, zatrucia możliwości późniejszej spójnej reakcji na inne sytuacje, obnażenie nieskutecznej komunikacji czy niesubordynacji wewnętrznej i karma dla rosyjskiej propagandy to dosyć wysoka stawka w obliczu możliwości wysłania szybkiego, nieprzemyślanego tweeta żeby "wyjaśnić" sytuację ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Normalny_Wykopek: oczywiście, ja bardzo chętnie wskoczę w kamasze i ruszę na ruską swołocz - artykuł 5 należy aktywować jak najszybciej aby nie dać kacapom szans na jakąkolwiek mobilizację sił, im trzeba porządnie wpier... - raz a dobrze. A ty, tchórzu, możesz zostać w domu albo spieprzać za granicę.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: dyplomacja w wykonaniu PiS? Widzę, że humor dopisuje :D WSZYSTKO co pisiory robią ma jedynie na celu budowanie kapitału politycznego swojej partii i napchanie sobie hajsem kieszeni.
To że zapachniało dyplomacją może być jedynie skutkiem tego, że NATO (czy raczej USA) złapało ich za mordę zanim zaczęli nią kłapać.
  • Odpowiedz