Wpis z mikrobloga

hej. o 16.55 wszystkie "kup" i "sprzedaj" na wig20 były PKC (alior). widział to ktoś? było W #!$%@? ustawionych zleceń, zarówno po stronie kupna jak i sprzedaży. taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce? rano reset a ja bankrut?
#gielda
  • 16
@KrowkaAtomowka: siedziałem dzisiaj na alior trader, wig20, i mówię, że nigdy czegoś takeigo nie widziałem. była 16.55
zleceń w #!$%@?. na lpp po stronie kupna koło 170 akcji, po stronie sprzedaży z 70. ale pkc, i to na każdym walorze, tak wcześnie?
@KOLEGAMAMY: nie, ale nie siedzę jak wy non-stop, dlatego pytam mądrzejszch. zajrze raz na tydzień o losowych porach, żeby zobaczyć co tam w moich śmieciach i tyle. moje pytanie zostało spowodowane kombinacją paniki (rakiety ruskie), pkc (czego wcześniej nie widziałem) i multumem zleceń na raz. tyle.
@Jezus_Ipanienko_multi: ty, tam nie było żadnych wahań. nie było jak zobaczyć kursu, wszystko pkc od góry do dołu. dlatego spanikowałem :) bo myślałem że koniec świata i ruska rakieta zgniła mi banana.
pewnie że zajrzę na 3 wiedźmy, dzięki za podpowiedź
@Hjuman: Pewnie masz dostęp tylko do 1 najlepszej oferty w arkuszu. Oferty PKC/PCR są zawsze najwyżej w arkuszu, tylko w fazie notowań ciągłych realizowane są na bieżąco i ich nie widać w arkuszu. W fazie przed otwarciem/zamknięciem nie są zawierane żadne transakcje, więc zlecenia PKC siedzą sobie w arkuszu (najwyżej, dlatego widzisz tylko je bo masz 1 najlepszą ofertę) i ustalany jest TKO (teoretyczny kurs otwarcia). Na otwarciu/zamknięciu wszystkie transakcje zawierane