Wpis z mikrobloga

#metal #progressivemetal #stonermetal #sludge #mastodon
#cultowe (1023/1000)

Mastodon - Crystal Skull z płyty Blood Mountain (2006)

Nigdy do końca nie przekonałem się do tej płyty, mimo że przecież kapelę baaardzo lubię od poczatku do końca. W sumie w głowie mam tylko 2 numer - Sleeping Giant, który był pod tagiem jakiś czas temu, i ten oto Crystal Skull. Reszta albumu jest jakaś taka zbyt chaotyczna i do przodu dla mnie.

PS. lubię ten stonerowy riff od 2.5min i solo :)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #progressivemetal #stonermetal #sludge #mastodon
#cultowe (1023/...
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cult_of_luna:
Jak wyszedł premierowo, to strasznie The Blood Mountain lubiłem, ale potem faktycznie zostało z tego niewiele. Sleeping Giant zdecydowanie zasłużył na top1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten musiałem sobie włączyć żeby tytuł skojarzyć z muzyką.
Widze, ze nie tylko ja sie troche tak dziwnie czuje jak slucham Mastodona - niby lubie kapele i od czasu do czasu slucham, bylem nawet na koncercie i wszystko w ogole jest ok, ale jakos nie chwytaja tak na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)