Wpis z mikrobloga

jako że mam orzeczenie o niepełnosprawności to złożyłem wniosek o dofinansowanie na laptopa. jeśli pozytywnie rozpatrzą to robie #rozdajo na 100zł blikiem na numer telefonu albo po prostu do wypłaty w bankomacie. Oczywiście jeśli rozpatrzą pozytywnie czyli dostane kase z dofinansowania.
Wszyscy mogą brać udział
ewentualnie jak będzie dużo plusów to dwie osoby po 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #pracbaza #polska #rozdajo

Rozpatrzą pozytywnie?

  • tak 62.7% (431)
  • nie 37.3% (256)

Oddanych głosów: 687

  • 20
Kasy do łapki mój kawalerze nie dostaniesz. Na stacjonarnego komp lata temu przyznawali coś koło 5 tysięcy, na laptopa mniej. Po wybraniu osprzętu w dowolnym punkcie, pefron rozliczał się ze sklepem. To było kiedyś, może się zmieniło.
@nat_soc: weź se odłóż sam jak biały człowiek a nie żebrzesz jak #!$%@?


@finalsolution77: Pracujący człowiek oddaje niecałą połowę wypracowanych pieniędzy w postaci podatków danin składek akcyz. To jest ten żywot białego człowieka? Jak jest możliwość to się bierze ile się da
@nat_soc: wypowiem się bo pracowałem przy dawaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie może być ciężko bo u nas w powiecie środki były wykorzystane już do października i wszystko mogło iść na następny rok, ale jak spełniasz wszystkie warunki i dopełniłeś warunków formalnych (wniosek, kopia orzeczenia i faktura pro-forma) to najwyżej możesz w przyszłym roku też na spokojnie się starać nawet jak nie przyznają. Składałeś bezpośrednio w budynku