Wpis z mikrobloga

@Kotgrazynka: To wszystko zależy od ilości usług, zakresu, potrzeb. Rozrzut może być od tysiaka do 8 tysięcy. Możesz się umówić też np. tylko na research fotografa, DJa, sali itp. gdzie dostaniesz zestawienie z wolnymi terminami, zakresem usług i jakimiś portfolio itp. Takie rozeznania możesz sobie zamówić nawet na pojedynczą usługę za ~200-300 zł.
@Aerwin: można, tylko większość sal jest na co najmniej 80 osób, a domyślam się, że są jakieś niszowe miejsca, które niekoniecznie się sygnują jako "sala weselna" a mają możliwość zorganizowana mniejszej imprezy
@matkobossco: wymarzyłam sobie Winnicę Jura, jak dziś dostałam ofertę to na 60 osób za samo wynajęcie miejsca i catering wychodzi 600zł od osoby... taki minus małych wesel. Jednak przy dużej imprezie koszty stałe rozkładają się na większą ilość ludzi.
@Kotgrazynka: Podpytałem żonę, jest fotografka ślubna. Z klimatycznych miejsc koło Krk poleca Oaza Leńcze, Brzoskwinia Ogród, Dwór w Tomaszowicach, Zielone Wzgórze, Willa Love, (ale tam jeszcze nie fotografowała, za rok tam robi), Dworzyszcze Wola. :)

Jakbyście szukali obrączek to my 3 lata temu kupowaliśmy w Aclari na Starowiślnej, dobre ceny były i fajne minimalistyczne obrączki. Pół Krakowa zjeździliśmy i tam nam najbardziej pasowało w miarę sensownej cenie. My robiliśmy bez wedding