Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zarezerwowałem swój preorder, szczerze spodziewałem się trochę niższej ceny za sam zestaw bez gry, ale i tak sobie ten prezent zrobię.

Preorder na razie tylko w euro, trzeba zapłacić z góry. Chyba że wybierzecie rezerwacja w sklepie, bo to jedyna opcja płatności w dniu premiery, tak też wybrałem nie ma co mrozić 3k na 3 miesiące.

#ps5 #psvr #psvr2
Kakaladze - Zarezerwowałem swój preorder, szczerze spodziewałem się trochę niższej ce...

źródło: comment_1668504382kXaMvfFpOGRvGvWD4gW990.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niewiempoco: Jedyne co było, to relacje dziennikarzy z zamkniętego pokazu, oraz sucha specyfikacja od Sony która na papierze jest bardzo dobra i patrząc na konkurencję warta tej ceny.

Aczkolwiek pewnie na testy większe trzeba poczekać terminy bliżej premiery, dlatego też zapłatę mam dopiero przy odbiorze, jakbym chciał jednak zrezygnować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyman11: Sam uważam że patrząc na konkurencję to cena nie jest zła (jakby miały wsparcie PC to już w ogóle), aczkolwiek patezac po europejskiej cenie 600 euro, polskiej ceny spodziewałem się bliżej 2800, a nie 3000.
@Kakaladze: jak kupię same google to ile będą mógł ograć gier? w sensie widzę, że sprzedają to z horizonem, ale czy to obecnie jedyna gra w którą na tym zagram?

Jest gdzies jakaś lista gier które już wyszły i da się je ograć na tym? Czy gry dopiero będą wychodzić i każda w cenie 300zł+?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chomik85: Ale w sklepie? Bo dużo ludzi donosiło że chcą opłaty z góry to ja od razu poleciałem z odbiorem w sklepie, zresztą tak mi wygodniej.

@Zielony_Ogr: Jest pewna lista gier, ciągle napływają informacje o grach które dostaną update ze starego VR na nowe, dla przykładu wczoraj ogłosili twórcy No Man Sky darmowy update do PSVR2, a grę można dostać w okolicy 80zł. Ja strasznie liczę na Beat Sabera :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: Oj też mam nadzieję, na razie jest tylko info że nowy Village będzie mieć wsparcie VR.

Być może warto złożyć preorder z płatnością w dniu premiery (jakbyś i tak wtedy miał się decydować) i najwyżej zrezygnować bo pytanie jak bardzo dotknie ten headset problem skalperow, logika podpowiada że nie dotknie ten problem vr jako że to nisza, z drugiej strony kto wie, dystrybucja PS5 to do dziś patologia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kakaladze: ja czekam aż oficjalnie ogłoszą Beat Sabera, bo podejrzanie cicho siedzą. Może im Cukierberg nie pozwala portować. A bez Beat Sabera to smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i ogólnie, póki co, na premierę mało interesujących mnie gier.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qraape: No jak beat saber się nie pojawi to bardzo się zawiodę, ale nawet ich oficjalny profil kiedyś postował na Twitterze szczegóły PSVR 2 (mimo że sprzęt konkurencyjny), więc liczę jednak że będzie update do 2.

Poza tym w tym jest kasa, bo pewnie PSVR2 ma szansę być znowu sprzętem który mocno ruszy rynek VR, jedynka mocno się przysłużyła do popularyzacji (tak samo zresztą jak questy 2).

Analogicznie liczę na Half-life
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atraxx: Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, to dość drogi sprzęt przez co też nisza. Ale miałem okazję grać kiedyś w VR i zawsze chciałem mieć coś takiego, a ze nie nadkrusza to mojego budżetu i głównie gram na PS5 to pomyślałem czemu nie.

Podejrzewam że odpowiedź na pytanie czy warto, będzie można obiektywnie dać po jakimś czasie obecności PSVR 2 na rynku, wtedy będzie widać jakie dostało wsparcie od Sony,