Wpis z mikrobloga

Mirki, z tagu #lotnictwo - idę na urodziny do znajomej, która kończy kurs pilotażu. Nie znam szczegółów, ale od bliskiej jej osoby wiem, że dobrym prezentem byłyby słuchawki. Pytanie, czy w budżecie 1000-1500 pln znajdę coś sensownego? Na coś muszę zwracać szczególną uwagę, czy takie "AVCOMM NC-250" są ok?
  • 9
@creative1222: mam jeszcze opcję zrobić zrzutę wśród gości i kupić takie "Słuchawki lotnicze GA-A1500 ANR/BT", gdzie faktycznie ok. 2k wychodzą, ale są już aktywne i mają bluetooth (przydaje się?).

I zastanawiam się, czy nie docisnąć tego w ten sposób, żeby nie dawać jej słuchawek, które i tak wymieni, bo są za tanie, na kursie pewnie lata w lepszych.
@izawoj: Szczerze mówiąc to nie wiem czy opłaca się takie twory kupować, nie próbowałem i ekspertem w temacie też nie jestem. Raczej jak ktoś się decyduje na ANR to standardem jest Bose A20/Lightspeed, ale to już inny poziom cenowy. Bluetooth to też zbędny bajer, nie znam nikogo, kto by używał.
Myślę, że można spokojnie brać te tańsze navcommy. Starczą na długo, nie ma co się w nich zepsuć, a jak kupi
@izawoj: Sluchawki niee. To troche tak jakby Ci ktos deske do snowboardu kupowal. Albo komputer do grania. To mocno indywidualna sprawa, wiec co najwyzej daj jej bon do sklepu ze sluchawkami albo jakis inny prezent.