Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie kawkę w domu, RTX 4090 kupiony, najedzony sushi z Lidla, cycata blondyna siedzi mi na kolanach. Nic mi wiecej nie potrzeba, gram sobie w Synth Riderz w VR na zablokowanych 90fps. Przypominam RTX 4090 kupiony więc zero potrzeb, zero odświeżania stronek jak maniak, śledzenia dropów na twitterku, wystawania w kolejkach do micorcenter po nocach. Nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam gierki mam jedzenie i RTX 4090 kupiony.

Z okazji dnia premiery RTX 4080 16GB życzę wszystkim udanych łowów oraz pozdrawiam tych którzy zdecydowali się zaczekać na odpowiedź od AMD.

  • 5
@keton22: Ceny 4090 będą szły do góry. Zrobiłeś dobry deal. Ba jak ktoś miał kase i kupie ze 2 sztuki na przykład to już w ogóle.
Patrząc na dostępność nowych kart i ceny pogodziłem się, że z moim 3080Ti w 1440p zostanę na dłużej i skipne 4000 generacje. W 1440p@60 3080Ti powinna jeszcze długo dawać radę (pomijając jakieś może jakieś ekstremalne przypadki jak z nowym trybem RT w Cyberpunku czy coś).