Wpis z mikrobloga

@L3stko nie nie, bo wiesz, on miał wypadek xD ja mu z całego serduszka życzę, żeby to był ten wypadek, bo jakim uber przegrywem trzeba być, żeby tak cały dzień postowac xD pewnie nigdy nie zakisil i teraz odreagowuje swoje kompleksy :( z drugiej strony, on mi zawsze robi dzień, jak sobie myślę ze on to pisze, ze swojej piwnicy, jest rozczarowaniem dla swoich starych, którzy po cichu myślą sobie, ze lepiej
@Jakovv czekaj czekaj, czy Ty oczekujesz, że ja się będę merytorycznie odnosił to tego troll konta, które przez 90% czasu ciśnie po konfie? XD wy jesteście jeszcze głupsi niż mi się wydawało xD

Co do tego po która strona jest bardziej przegrywowa, to nie chce mi się wstawiać miliona linków, czy to o ilości chorób psychicznych, czy to o zarobkach - wy jesteście jak plaskoziemcy, z nauką wam nie po drodze :)
to nie chce mi się wstawiać miliona linków


@taukuZielonka: np. takich manipulacji jak z tymi chorobami psychicznymi? dzięki że nie muszę przez to brnąć

z nauką wam nie po drodze


@taukuZielonka: xD nie no #!$%@? nie wierzę. Może tobie się stronki pomyliły? Na wykopie prawactwo to akurat szczuje na lewacką naukę.

Buziaczki do Twojej piwnicy, pozdrów mamę odemnie :*


@taukuZielonka: a dziękuje, pozdrów też swoją :*

@Leszcz_Bagienny: znam
@Jakovv:

Typ ma sporo wolnego czasu


I dlatego, zamiast zainwestowac ten czas w cos pozytecznego, to bawi prawakow? Nie no super XD Na pewno przyszly pracodawca/partner doceni xD

Ja to pisalem juz milion razy, ale napisze raz jeszcze - czy wy serio jestescie tak glupi, ze myslicie, ze wysryw jakiegos nastolatka przegrywa zmieni preferencje wyborcze ludzi ktorzy glosuja na konfe? Znaczy ja wiem, ze nie mozna od was zbyt duzo wymagac,
jakich manipulacji? Sam o tym pisał XD


@Leszcz_Bagienny: kto o tym pisał?

I dlatego, zamiast zainwestowac ten czas w cos pozytecznego


@taukuZielonka: a #!$%@? cię interesuje co kto robi w wolnym czasie?

czy wy serio jestescie tak glupi, ze myslicie, ze wysryw jakiegos nastolatka przegrywa zmieni preferencje wyborcze ludzi ktorzy glosuja na konfe?


@taukuZielonka: nie, dlatego piszę o wyśmiewaniu prawaków. To nie jest żadna misja, to po prostu przyjemność,
@Jakovv

to po prostu przyjemność, że można pocisnąć np. jakiemuś przychlastowi, co wyjechał do lewackiej UK, bo sobie nie potrafił w ojczyźnie poradzić, a teraz wylewa żale, na jakieś lewactwo, a sam jest takim nieudacznikiem.


O patrz - co prawda nie fizol, i juz nie w UK bo wrocilem po 11 latach, ale moze chcesz porownac CVki*? :D Pensji nie chce porownywac*, bo zrobi Ci sie smutno, i juz nie bede mogl