Wpis z mikrobloga

porownac CVki?


@taukuZielonka: i jeszcze robi na kogoś, bo nie potrafi na własnym. Mam się zniżyć do poziomu etaciarza? Szanujmy się robolu.

Ja po prostu podsumowalem
  • Odpowiedz
@Jakovv: XD Jak dupka piecze. Ale zaraz sobie wskoczysz na PH zeby zrzucic cisnienie, a potem tylko placz, ze byles, jestes i bedziesz nikim - typowy janusz ktorym tak sie pewnie brzydzisz.

Tymczasem ja pozdrawiam z apartamentu z tarasem w centrum Warszawy. Po pracy (w ktorej moge z Ciebie toczyc beke) bluntcik, potem przychodzi moja kobieta (11 lat mlodsza i sliczna #!$%@?) i pojedziemy na spacer z naszym pieskiem -
  • Odpowiedz
@Jakovv: Zglaszaj zglaszaj - mi nie zalezy zeby ktos to przeczytal, tylko zeby tobie weszlo na psyche, ze jestes nikim i nikim zostaniesz, a ten znienawidzony konfiarz zyje pelnia zycia i sie z Ciebie smieje :*
  • Odpowiedz
Jak dupka piecze


@taukuZielonka: tak piecze że aż mi dwie odpowiedzi dałeś? Oj robolu xD

A mogę zapytać, co taki "specjalista" na etacie, robił w tym lewackim UK, gdzie geje biorą śluby, kobiety uprawiają seks poza małżeński z murzynami a potem dokonują aborcji i terapia hormonalna dzieci jest legalna? Czy twoja kobieta ma męskie imię w akcie
  • Odpowiedz
@przybywam_z_przeszlosci: och, jak mi sie przykro zrobilo. Nie badz przegrywku zly, chce sie z ciebie jeszcze posmiac. :( Ja nie skonczylem sie jeszcze z toba bawic - zapomniales chyba, ze jestes tylko moja zabawka, a to i tak sporo nobilitacja w twoim nic nie znaczacym zyciu - powinienes podziekowac. Kultury jednak od ciebie nie wymagam, wiec luzik ;)
  • Odpowiedz
i ODZIWO rowniez konserwatystami


@taukuZielonka: i popierali partię, która chce batożyć gejów? Czy popierali torystów, co są mocno progresywnie i na tym ten ich konserwatyzm polegał xd

Zaczynal od SWE a obecnie
  • Odpowiedz
@Jakovv:

i popierali partię, która chce batożyć gejów? Czy popierali torystów, co są mocno progresywnie i na tym ten ich konserwatyzm polegał xd


Och, widze, ze idol Goebbels mocno siedzi w serduszku. Nie zebym sie ze wszystkim co Braun mowi zgadzal, ale on to mowil w kontekscie tego, ze batozyl by tych ktorzy wbrew jemu, jako rodzicowi, zmuszaliby dzieci to "edukacji seksualnej" (w cudzyslowie bo to chodzilo o drag queen hours, miliony zaimkow
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: uwielbiam takich ludzi, napierw chwali się co to nie on, a jak ktoś mówi sprawdzam "płaku płaku, nie mogem, mogę ci zdjęcie zrobić". Typie, daj mi parę godzin, to ja sobie mogę zrobić zdjęcie w lambo albo ze skytowera. Tylko problem jest taki, że ja nie chwalę się na prawo i lewo co to nie ja, bo #!$%@? byłbym chyba głupi, żeby to robić na wykopie, bo
-kto miałby
  • Odpowiedz
@Jakovv: XD Ponownie - ja nie jestem tak glupi jak ty. Wrzucisz moje dane na discorda neuropy (co to go nie ma xD) i bede musial sie z wami uzerac.

Mam konto od 11 chyba lat, czesto pisalem o swojej karierze tutaj, nawet byl post o moim powrocie. ¯\_(ツ)_/¯

Jak chcesz na mnie zrobić wrażenie, link do linkedin

Tak, to jest moj cel zyciowy xD Zrobic wrazenie na
  • Odpowiedz
fajna fure albo fajne mieszkanie


@taukuZielonka: bo co mi mieszkanie na wsi lub auto, którym nie dojadę na posesję?

czesto pisalem o swojej karierze tutaj


@taukuZielonka: jak już pisałem, był typ tutaj co też przez parę lat wrzucał zdjęcia jakiś mercedesów. I co to zmienia, że jesteś długodystansowym frustratem? Link do linkedin jeśli to co mówisz jest prawdą. Jeśli takim jesteś specjalistą, to co może ci zrobić neuropa?
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: bo co mi mieszkanie na wsi lub auto, którym nie dojadę na posesję?

To nie bylo pytanie czy ci jest potrzebne, tylko czy jestes w stanie osiagnac taki poziom zycia - ale jak juz ustalilismy, czytanie Ci nie idzie, ale spokojnie, daj Boze przyjdzie z czasem :*

że jesteś długodystansowym frustratem?

Tak, tak - 11 lat budowalem profil na stronie ze smiesznymi obrazkami, zeby teraz moc uzywac go jako argumentu xD Boze, uwielbiam wasz przgrywowy sposob myslenia xD Na cos takiego mogl wpasc tylko umysl neuropka
  • Odpowiedz