Wpis z mikrobloga

@Vampirr jeśli próbujesz różnych build ów postaci - netrunner, sandevistan, berserk, i do tego różne bronie np raz skupiasz się na karabinach, raz na ostrzach itp, to można naprawdę na kilka sposobów przejść grę (nie mówię o głównym wątku, zakończenia wiadomo jakie są, ale o wszystkich misjach pobocznych)
Dużo fajnych smaczków wtedy, przy kontraktach, bo są inne dialogi itp.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FisioX: ja jestem w trakcie robienia automanii na steamdecku i strasznie mnie wkurza istnienie tego osiągnięcia, a raczej otoczki. No bo kup wszystkie auta - proste. Ale satysfakcji zero, bo najszybsze auto i tak dostajesz za free, a od poczatku masz i tak bardzo szybki motor. Słabo to rozwiazali - w dodatku do kupienia sa tez auta ktore dostajesz za free lub znajdujesz
@Zgrywus1 gdyby był możliwy tuning, malowanie itp, to byłaby rewela i wtedy masz kilka takich samych ale ze swoim tuningiem.
A auta które dostajesz za free np w zadaniach bez tuningu, bo Ctuhlu jest najpiękniejsza :)
@Zgrywus1 inna - dostajesz ją, jeśli oszczędzisz zabójcę męża barmanki, z którą się bierze udział w wyścigach.

Swoją drogą, to te wyścigi to najbardziej zmarnowane wg mnie - to że ich nie ma. Cała mechanika do wyścigów napisana, ale zrobili z tego tylko misję poboczną, zamiast dodatkowej aktywności i #!$%@?, pora na CS'a ( ͡° ʖ̯ ͡°)