Wpis z mikrobloga

@Czabiii: ten też można zsunąć do przodu i zgiąć oparcie tak że nie zajmuje dużo miejsca jeśli był by z tym problem

Ale fakt są takie które można złożyć pewnie dużo szybciej
@banas921: ja gram w asseto corsa głównie drift ale można i wyścigi, kiedyś robiłem zawody z kolegą kto zrobi lepszy czas na torze tak że można się fajnie bawić bo to wcale nie jest takie łatwe
@banas921: ta gra to symulacja czyli nie jest łatwo na początku, trzeba wyczuć jak samochód jeździ

Ale grając w grę bez modyfikacji zaczynasz od słabych aut typu fiat500 potem Lotusy a wkoncu jeździsz torowym maclarenem p1 czy bolidem f1

Myślę że ta gra jest dla każdego
@banas921: niema trybu rankingowego, ale ludzie na forach organizują zawody na przykład w drifcie i normalnie zawodnicy którzy jeżdżą samochodami w realu biorą tam udział

Można pojeździć z innymi w trybie online na otwartych serwerach

Ale jak dla mnie ta gra jest cudowna dzięki ogromnej ilości modów można sobie wykupić na przykład tor jastrząb i pojeździć samochodem do driftu albo pobrać za darmo z forum jakieś inne trasy typu Gymkhana i
@banas921: też tak myślałem ale te kierownicę nie spadają na wartości bo niema 30 nowych modeli co rok jak np telefony dlatego bezpieczna to jest inwestycja kupić taką używaną i jeśli ci siadzie to fajnie a jak nie to odsprzedać dalej