Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25 lat, pracuje w malym mieście i zarabiam od 3 miesięcy 5700 netto. Jest to moja pierwsza praca. Z racji że jestem sam, to mieszkam z rodzicami.
Dokladam im się do życia 500zl (tyle im odppwiada). Jedzenie mam kupowane z pieniędzy rodziców (nie mają z tym problemu). Reszta wydatkówów w miesiącu, kiedy nie kupuje żadnych ubrań/elektroniki, to jakieś 400-500zł. Zostaje mi zawsze ok 5000zł.
W 3 miesiące uzbieralem 13300zł

Czy jest więc sens wynajmować w tym samym mieście kawalerkę jak sie jest singlem, czy dać sobie spokój? Nie powiem, pod wzgledem finansowym mieszkając z rodzicami jest naprawdę super, ale niestety brak jest prywatności.
#praca #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6372438ff457b9087ffbdb66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie masz partnerki to nie ma sensu sie wyprowadzać. I co będziesz sam o wszystko dbał ?? Na wynajem wydasz z 2k + jakieś opłaty + jedzenie i co ci zostanie, no coś na pewno. Wyskoczy Ci jakiś dentysta albo spali się telewizor i szok. Wyobraź sobie, że wracasz po pracy do pustego domu, gary po śniadaniu zalegają w zlewie, w lodówce pusto a w brzuchu burczy, wypadałoby zrobić
OP: @DoomerLorafen: @Rudyzzadupia: jestem fizjoterapeutą. Do 26 roku życia nie płacę podatku.
Dodatkowo prywatnie robię po znajomości masaże kilku osobom.

Radzę zobaczyć ile teraz zarabia fizjoterapeuta po magisterce. Jeżeli dla was to bait, to nie moja wina.

@NuklearnySzpadel: Rodzice są super, ale dajmy na to, że poznam dziewczynę, spędzimy fajny wieczor u mnie w pokoju i będzie nam się chcialo uprawiać seks. Co wtedy? Przecież nie będę tego
SześcioramiennyPiżmowół: Jeżeli masz spoko rodziców, którzy nie wtrącają się do Twojego życia, to mieszkaj sobie z nimi. Najpierw uzbierają więcej oszczędności, 13k to wciąż mało. Mieszkanie sobie wynajmij, jak zaczniesz się z jakąś dziewczyną spotykać. 25 lat to ledwo po studiach jesteś.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua