Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
Nie macie wrażenia, że po ostatnim odcinku i zawirowaniach z Tomkiem i Matim, nasz Chad-Wąski zszedł w cień?
Mam wrażenie, że Wąski jest do tego stopnia chadem, że jego udział w ostatnim odcinku stał się wręcz nudny. Pojechał do Ady jak po swoje, widać że między nimi w tzw. międzyczasie dużo i dobrze się działo i jest pewny swego wyboru, jest między nimi cały czas radość i dobra energia. Ich randka nie wyglądała na pierwszą u niej, a na szóstą albo ósmą. Do przyszłych teściów Wąski wbił jakby byli pół roku po ślubie, zero skrępowania.
Pewnie ktoś znów może powiedzieć "to prosty chłopak podobny do Wykopków, a nie żaden chad". Ja na to odpowiadam - niewielu prostych chłopaków zrobi taką robotę z ddziewczyną jak robi Wąski, ale jeśli to tylko prosty chłopak, to wcale mu to nie umniejsza, wręcz przeciwnie.
Prosty, a Chad. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
Nie macie wrażenia, że po ostatnim odcinku i zawirowaniach z Tomkiem i Matim, nasz Chad-Wąski zszedł w cień?


Po ponownym obejrzeniu z dogłębną analizą twierdzę, iż się nie dało nie zauważyć, że większa uwaga była skupiona na Tomku i Matim, niż na Wąskim.
jakoś poza programem nie robił "takiej roboty" i potrzebował Manowskiej, żeby jakieś laski do niego przyjechały


@jedna_odpowiedz: Potrzebował, bo mieszka na zadupiu i nie miał gdzie poznawać tych lasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, czy określenie chad jest tu dobre, bo mi gość zawsze przypominał Matta Damona i tak go nazywam :) Ale z charakterem jest u niego naprawdę super, bo mimo młodego wieku gość jest
@Davos87 też tak go z początku odbierałem, może dlatego tak lubię tego typa, pozytywnie mnie zaskoczył.
Jest ziomkiem, który mimo kamer jest wyluzowany z humorem, a jednocześnie ogarnięty i wie co i kiedy powiedzieć i jak się zachować.