Wpis z mikrobloga

@sakulbn: ja to szczerze nie mogę sobie fizycznie wyobrazić jak kamerkę zamontować przed lusterkiem... wtedy kamerka zamiast w szybę celuje w lusterko?
  • Odpowiedz
@manjan: chodzi o perspektywe względem kierowcy… żeby było jaśniej to po prostu po lewej czy po prawej stronie lusterka. Z tego co widze na youtube i u znajomych to każdy montuje po prawej stronie
  • Odpowiedz
@sakulbn:

Przed jest bliżej nas i widzimy ekran,


Ja na przykład nie chcę widzieć ekranu. Traktuję ją jak czarną skrzynkę a nie jak towar pierwszej potrzeby. I właśnie dlatego, żeby nie widzieć ekranu, żeby mnie nie rozpraszał schowałem tak, żeby ją jak najmniej widzieć.
  • Odpowiedz
@sakulbn: Po pierwsze kamera zazwyczaj ma jakieś migotki - ekran który świeci (często da się tak zrobić żeby później się wyłączył), ale często jakiegoś LED-a który oznacza status ładowania, baterii czy czegoś tam.

Po drugie jednak coś tam zawsze zasłania i trzeba by głowę przekręcać żeby widzieć jakiś wysoko zamontowany sygnalizator czy coś.

Dlatego chowam za lusterko bo tam ani nie przeszkadza ani nic nie
  • Odpowiedz
Może i macie racje, mogła by mnie rozpraszać. Rozwialiście moje wątpliwości, zamontuję za lusterkiem (z prawej strony) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@sakulbn: zamontowałem i zapomniałem, że ją mam. Nie mam też potrzeby naciskać przycisków podczas jazdy, bo pojemna karta pamięci zmieści zapis z kilku dni - a w razie potrzeby film zgram tego samego dnia. Zamocowaną mam oczywiście "za" lusterkiem, bo jakoś tak bardziej mi tam pasowała (wizualnie) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kabli odpinać nie muszę, bo zasilanie wchodzi w uchwyt - wystarczy, że zdejmę z niego
  • Odpowiedz