Wpis z mikrobloga

@Sahelantrop Trump był zwolennikiem Putina? Pytam poważnie. Jakoś nigdy nie miałem wiedzy na temat polityki w USA, ale widziałem filmiki, gdzie rugal Niemców za robienie laski kacapom. Wiem, że chodziło mu o kasę, ale mimo wszystko, nie sądziłem, że on był prorosyjski.
  • Odpowiedz
@Sin-: fake, to nie jest apple watch, ale ciekawe, że on iphona używa. Tshirt wygląda jak z croppa za 30 zł.

@krolwsi: nie był prorosyjski, tylko antychiński. Chciał się skupić na powtrzymaniu ekspansji Chin, więc chciał, żeby Rosja razem z USA była przeciwko Chinom
  • Odpowiedz
@krolwsi: Sporo widziałeś takich wypowiedzi Trumpa? Odpowiem: jedną, bezustannie wałkowaną i po tysiące razy wrzucaną na potwierdzenie, że (cyt.) "jakby rządził Trump, toby tej wojny wcale nie było", bo "on Niemców ostrzegał". Oczywiście, chodziło tutaj o rozegranie Niemiec a Rosja została jedynie wspomniana. No ale na mema takie wydarzenie wyjęte z kontekstu było w sam raz. A co do reszty, naprawdę niewiele trzeba starań, aby się przekonać jak niewiele dzieliło
  • Odpowiedz
  • 0
@krolwsi bo nie był. Część wykopków od dawna powiela takie bzdury. Ostatnio jeden z nich napisał mi, że po zajęciu Krymu przez putina, Trump powiedział, że to nie jego sprawa. Nieważne, że Krym został przejęty w 2014 roku, kiedy prezydentem USA był nieudolny murzyn Obama, ale to Trump nic z tym nie zrobił. Taka właśnie jest wiedza tego typu wykopków.
  • Odpowiedz
@prerogatywa: > nie był prorosyjski, tylko antychiński. Chciał się skupić na powtrzymaniu ekspansji Chin, więc chciał, żeby Rosja razem z USA była przeciwko Chinom

@prerogatywa: A także Jaś z Małgosią. Mam nadzieję, że to jedynie projekcja jego wyznawców. Bo jeśli faktycznie ten człowiek ubzdurał sobie, że Rosja stanie wspólnie z USA przeciwko Chinom, oznacza że przez 4 lata przywództwo w Stanach sprawował całkowity imbecyl.
  • Odpowiedz
@Sahelantrop
No właśnie widziałem te jedna wypowiedź (chodź dłuższą, nie urywki.) Jednak wtedy domyślałem się, że chodzi mu o rynek zbytu, ale poniekąd miałem świadomość, że Niemcy nie robią rozważnie z NS2.
@frugom ok ok, doczytam. Dzięki za nakierowanie
  • Odpowiedz
@Sin-: ludzie na wschód od Buga mają takie podejście do amerykańskich produktów jak kiedyśpolacy do niemeickich, tylko że bardziej. W portfelach noszą 1-dolarówkę "na szczęście" xD (przynajmniej na białorusi się z tym spotkałem, może w Rosji już zbyt się to kłóci z nienawiścią do USA, ale nie zdziwiłbym się)
  • Odpowiedz