Wpis z mikrobloga

Mam kilka podejrzeń dotyczących kolejnego mundialu na bazie naszych wcześniejszych doświadczeń:

-#!$%@? pierwszy mecz
-Krychowiak/Glik lub Szczęsny sprowokuje karnego w jednym ze spotkań
-Ktoś z tej trójki zarobi czerwoną kartkę
-Lewy zdobędzie maks 1 bramkę na całym turnieju
-W ostatnim meczu będzie kompromitacja w stylu 0:3 do przerwy
-Grubasowi puści ciśnienie i zrobi hryje z dziennikarzami na konfie
-Milik #!$%@? jakąs setkę
-Grubas 3 dni po mundialu najpóźniej będzie zwolniony
-Boniek na twitterze napisze coś nawiązującego do mundialu w 82 i jego osiągnięć xDDD

Plusujących zawołam i sprawdzimy ile się spełniło
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #mundial
  • 79
  • Odpowiedz
@fiedya: wygramy ten mundial. Pierwszy raz w historii nie jest pompowany balonik i już przed mundialem każdy wie, że mamy beznadziejny skład i trenera. Więc dojdziemy do półfinału, a na końcu FIFA przeprosi wszystkich i powie, że mundial był pomyłka i wyniki są anulowane - tak to widzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no z reguły nie gramy na końcu z najsilniejszym zespołem :)


@fiedya: który będzie grał rezerwą, bo będzie miał już zaklepane 1 miejsce.

@lucer: a) rezerwy argentyny są lepsze od nas b) nie będzie tam żadnego odpuszczania, Messi będzie chciał wykręcić uber wynik, bo to jego ostatni mundial prawdopodobnie.
  • Odpowiedz
@fiedya: wołaj, obstawiam że:
pkt 1,3,6,7,9 się wydarzą- reszta, ciężko powiedzieć ale raczej lewy pyknie więcej niż jedna (chyba że fusy będą grały pioch)
  • Odpowiedz
@Sinti: Szczesny zrobił karnego, Lewy póki co jedna bramka i hmmm nazwij mnie pesymistą, ale raczej za bardzo piłki z Francją nie powącha, żeby poprawić bilans, Grubas na każdej konferencji sie #!$%@? do dziennikarzy, wiec też sie sprawdziło, czy strzał Milika z Arabią można traktować jak setkę to można polemizować, ale coś tam siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz