Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: ale ja sie nie obrazam, nie napisalem nigdzie, ze planuje tu zostac na zawsze. Szukam sobie domu z dzialka bo mi sie nie chce budowac samemu - zbyt duzo zmiennych na ktore nie mam wplywu przy obecnej gospodarce.

Mieszkanie kupowalem jak nie mialem dzieci i pracowalem stacjonarnie, obecnie nie mam takiego obowiazku i zona tez nie, wiec predzej czy pozniej wreszcie sie z tego chlewu obsranego gownem wyprowadzimy w
  • Odpowiedz
@crahn no już blokuje, nie prosiłem się żeby czytać twoje żale, niestety są publiczne. Wyprowadź się bo serio jesteś smutny, hipoteka to żadna blokada na całe życie.
  • Odpowiedz
To już znamy powód frustracji, dzieci Ci dają w kość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sandrinia: W sumie, to z perspektywy tych wszystkich, co kupili kurniki deweloperskie na Jagodnie, czy innych wiochach sto kilometrów za Wrocławiem zupełnie się nie dziwię, że można oszaleć, stojąc co rano w korkach.

Ale jedno muszę przyznać - to że kawalerka kosztuje tu teraz 3,5k/miesiąc, a burger w knajpie 50zł, to trochę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mira_Belka: @crahn: klasyczny wykop
NIE PODOBA SIĘ TO #!$%@?, TO TAKIE PROSTE PRZECIEŻ XD
Nie wiem czy Ci ludzie trollują, czy po prostu są całkowicie samotnymi klepaczami kodów którzy do roboty wymagają tylko laptopa.
  • Odpowiedz
@crahn: ale miejscowość pod Wrocławiem, czy innym dużym miastem? Wtedy i tak korki Cię nie ominą, bo dzieci trzeba będzie zawieźć do szkoły. Przez 7 lat mieszkałam pod Wrocławiem, bo moi rodzice się wybudowali jak jeszcze się uczyłam i powiem Ci szczerze, w aucie traciło się 2,5 - 3 godziny dziennie. Jak nie mogłam jechać z mamą, to jechałam busem i wtedy traciłam 4 - 5 godzin dziennie na dojazdy
  • Odpowiedz
  • 1
mam tutaj hipoteke i zobowiazania, ktorych z dnia na dzien nie da sie przeorganizowac.


@crahn Z dnia na dzień może i nie. Ale skoro nienawidzisz to czas najwyższy coś z tym zrobić.
Jak się za to weźmiesz to w określoną ilość czasu to ogarniesz. Tylko zanim się gdzieś przeprowadzisz to się dobrze zastanów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crahn: zgodzę się, jedno z najbardziej gównornych i przereklamowanych miast, jakie w życiu mialem nieprzyjemność zobaczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@crahn: Niemożliwe że nie lubisz Wrocławia na pewno na pewno jakaś zła dzielnica serio jacy wściekli ludzie co ty gadasz zła dzielnica. Powiem ci, zła dzielnica inne spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić Wrocławia, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz
@crahn co za problem? Mieszkanie jest teraz droższe niż jak je kupowałeś (powinno być). Sprzedajesz, spłacasz kredyt i bierzesz nowy na tansze mieszkanie w sosnowcu
  • Odpowiedz