Wpis z mikrobloga

@Wolf1986: tak, zwłaszcza jak ktoś naogląda się wojen magazynowych. W sumie let's go deeper - twórca strony oprócz wyłudzenia 10zł mógłby wysłać po jakimś czasie informacje, że paleta jest do odbioru ale ze względu na duży gabaryt trzeba zapłacić dodatkowe 60zł za transport kurierem pod dom. Pewnie co najmniej połowa osób by się znowu nabrała
@Andczej: No ja niby wiem, ale jak widzę taki oczywisty scam a pod nim jakieś hinduskie nazwiska piszące po polsku z zachwytem to jednak łudzę się, że może nie ma wśród rodaków aż takich debili..
To chyba jednak niezbyt dobrze o mnie świadczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ghalard: Popatrz kto rządzi w tym kraju i ile ma poparcia i że nie ma w społeczeństwie zrozumienia że rozdawnictwo powoduje wzrost zadłużenia i wzrost cen. A potem zastanów się nad swoją tezą.
@Ghalard: Ludzie w większości to idioci, im szybciej to sobie ustalisz tym szybciej lepiej się Tobie będzie żyło :D

Ja zawsze kisnę z akcji ładowania Iphone w mikrofalówkach XD
@cadet: #!$%@? się znacie, mi dopłacili za zabranie dwóch palet, bo im zwolniłem miejsce na magazynie, miałem średniego farta, na paletach poza 3 laptopami ze zwrotów, były tylko 2 iPhony 13, ale chyba refurbished. Więc generalnie średni deal, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.