Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaki portfel do #xlm wybrać? Nie chcę trzymać środków na giełdzie a nie zamierzam w najbliższym czasie handlować. Nie interesuje mnie portfel fizyczny typu ledger ale też nie chcę czegoś co się zaraz zawinie i już się nie zaloguję żeby wypłacić środki. Na ten moment wszystkie lumensy mam na koncie binance. Na stronie stellar.org proponują 3:
Solar wallet, keybase i Lobstr

#kryptowaluty
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takemeon: może być i papierowy ale jak potem z papieru pezelac środki na giełdę musi być platforma gdzie wpisze "hasło" i zlecę transfer na giełdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corona_Beerus: ale czym się różni taka platforma jak exodus który obsługuje wiele krypto od giełdy krypto pod kątem zawinięcia wszystkich środków i zgaszenia światła? Przecież to tylko inny pośrednik między mną a moimi środkami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Corona_Beerus: ok, rozumiem czyli różnica polega na tym że twórca platformy nie ma dostępu do środków klientów. Ale jeżeli się zawinie z innego powodu i platforma zostanie zablokowana to dostępu do środków też nie będę miał. Czyli jest to bezpieczniejsze od trzymania środków na giełdzie ale nie jest w pełni bezpieczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corona_Beerus: założyłem konto na solar wallet. Wygenerował się adres i secret code. Założyłem konto na Lobstr i zamiast tworzyć nowe konto była opcja podłącz istniejące konto. Wpisałem tam wcześniej wygenerowany adres i secret code. Przesłałem tam trochę xlm żeby zobaczyć czy działa i na obu aplikacjach jest ten sam stan konta. Pytanie tylko czy wygenerowany secret code jest faktycznie tylko przeze mnie widziany czy przez twórców obu walletów bo został on