Wpis z mikrobloga

Nietypowa sprawa - czy ktoś kojarzy naprawę parasoli w Krakowie? Gugiel podpowiada parę punktów, ale są to informacje stare + godziny otwarcia typu 13-16, więc ciężko to zweryfikować po pracy :D
#krakow
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noriad: takie godziny otwarcia bo pewnie zajmują się tym jacyś fachowcy ale emeryci. Jak u siebie chciałem maszynę do szycia naprawić to tak samo. Niby warsztat jest ale otwarty jak mu się podoba, do tego facet z pestek przyklejonym do twarzy wygląda jakby mu było wszystko jedno ale maszynę tip top zrobił. Młodzi się takimi #!$%@? nie zajmują bo kasa z tego pewnie średnia. Lepiej kupić nowy parasol niż naprawiać stary
@noriad: na ul. Smolki jest kobieta, która się tym zajmuje, ale godziny otwarcia jak sam napisałeś. Próbuj dzwonić i się dogadać. Kobieta jest specyficzna i może to być trudne. Z drugiej strony nie jest droga i fach w ręku ma jak nikt.
@seicel: Ok, czyli dalej pracuje "w zawodzie" :) Bo znalazłem ją na guglu, ale właśnie brakowało mi potwierdzenia, że dalej ma otwarte, nawet w tych dzikich godzinach